Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Zgłoszenie nadużycia

Zgłoś naruszenie Regulaminu Patronite

!
Jeżeli uważasz, że informacje przedstawione w serwisie naruszają Regulamin Patronite lub z innych powodów mogą być nieodpowiednie daj nam znać.
Wymagany nr telefonu, gdyby organy ścigania miały do Ciebie dodatkowe pytania

Administratorem Twoich danych osobowych jest Crowd8 sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy Patronite.pl, w tym możliwości dokonywania oraz otrzymywania wsparcia na naszej platformie oraz dokonywania płatności.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Rejestracja dla osób niepełnoletnich możliwa jest po przekazaniu podpisanego formularza "Zgodna na założenie konta przez osobę niepełnoletnią", formularz dostępny jest na stronie regulaminu Patronite.pl.