Strefa Patrona:

10

patronów

215 zł

miesięcznie

6790 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
211
miesięczne wsparcie
197
liczba patronów

  Biathlonistka- dwukrotna olimpijka. Srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Świata, Vicemistrzyni Europy, zawodniczka AZS AWF Katowice. Szczęśliwa mama bliźniąt Kuby i Kacpra

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9785 zł
Móc jeździć na zgrupowania kadry narodowej z dziećmi!
Dzięki indywidualnym ciężkim treningom po porodzie, dziś mogę uczestniczyć w obozach szkoleniowych polskiej kadry narodowej w biathlonie. To dla mnie wielki zaszczyt móc przygotowywać się do Igrzysk z nowym trenerem! Nie mniej jednak chciałabym móc te długie dni na wyjazdach zagranicznych spędzać przyglądając się jak dorastają moje dzieci! 250 DNI! Tyle trwała moja obecność poza domem w moim ostatnim sezonie!

Po osiągnięciu pierwszego z celi mam dla Was masę dziękczynnych darów! Ich szczegóły znajdziecie po prawej stronie ekranu ---->

Image and video hosting by TinyPic
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 17500 zł miesięcznie
brakuje 17285 zł
Móc wynagodzić ekipę filmową za ich pracę
Z Jędrkiem, reżyserem i realizatorem większości materiałów filmowych jakie publikuje na swoich kanałach, poznałam się w połowie ciąży. 4, może 5 miesiąc. Pomaga mi On, nie tylko z filmami, ale i z sprawami wizerunkowymi w internecie. To mój trzeci bliźniak, jak żartobliwie sam o sobie mówi!
Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli zrealizować marzenia Jędrka o tworzeniu materiałów filmowych z moich przygotowań oraz zyskacie możliwość śledzenia mnie w materiałach video!
Dzięki realizacji tego celu, możliwe będzie też realizowanie większej ilości treningów Mamy na macie, które bardzo bym chciała nagrywać dla Was!

Obejrzyjcie proszę film, który umieściłam poniżej. To film, który rozpoczął moją znajomość z Jędrkiem. Co przyniesie przyszłość?

Image and video hosting by TinyPic
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 25000 zł miesięcznie
brakuje 24785 zł
Dodatkowe obozy treningowe
Nie oszukujmy się! Powrót po ciąży wprost na przygotowania do Igrzysk to nie taka prosta sprawa. Nie dość, że muszę dać z siebie wszystko, to jeszcze muszę nadrobić braki spowodowane pauzą na macierzyństwo.
Razem z AZS AWF Katowice rozpisaliśmy kilkumiesięczny cykl treningowy (wraz z obozami szkoleniowymi), który pomoże mi wrócić do najlepszej formy oraz pozwoli mi walczyć o brakujące medale na igrzyskach! Dzięki firmie Zasada Trans Spedition (która ofiarowała mi busa) oraz firmie Marko (która zaopatrzyła busa w foteliki dla bliźniaków), mam możliwość podróżowania po całej Europie wraz ze swoim teamem.
Jeśli chcecie znaleźć w swojej skrzynce na listy pocztówkę z dalekiej Norwegii, albo też mieć możliwość otrzymania super paczek niespodzianek z każdego z wyjazdów, działajcie! Lista nagród oraz kwoty wsparcia znajdują się po prawej stronie --->

Image and video hosting by TinyPic

O Autorze

 

 

 

Cześć! 

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się odwiedzić mój profil na PATRONITE.PL . Poniżej w kilku zdaniach postaram Ci sie przedstawić kim jestem i dlaczego zdecydowałam się na rozpocząć zbiórkę właśnie na tym serwisie.  A wiec zaczynamy!


Nazywam się Weronika Nowakowska.  Jestem reprezentantką Kadry Narodowej w biathlonie. W swoich osiągnięciach pochwalić się mogę srebrnym i brązowym medalem Mistrzostw Świata i Europy oraz dwukrotnym udziałem w Igrzyskach Olimpijskich w Kanadzie oraz Rosji (zajmując 5 i 7 miejsce). 

 

Przyszłam na świat 7 lipca 1986 roku. To był piękny dzień - przynajmniej tak twierdzą moi rodzice. Dorastałam szczęśliwie w Dusznikach Zdroju. Uwielbiałam czytać, miałam całą serię książeczek "Poczytaj mi mamo", choć tak naprawdę czytał mi głównie tato, okazując przy tym cierpliwość i autentyczną uwagę. Dużo pytałam, dużo gadałam, ogólnie byłam ciekawym świata dzieciakiem. Taka… stara - maleńka z akcentem na maleńka. 

 

MKS ,,Muflon” Duszniki Zdrój- mój pierwszy klub sportowy, tam właśnie zderzyłam się z nartami i sportową rywalizacją. W wieku 14 dostałam karabin do ręki i od tamtej pory uznając, że biegi narciarskie są nieco nudne; podjęłam próbę bycia biathlonistką.

 

Zakochałam się w karabinie, choć szczerze mówiąc nie była to miłość odwzajemniona. Bóg jeden wie ile kilometrów się nabiegałam po rundach karnych! Mama czasem sugerowała powrót do biegów, ale uparcie trwałam w swoim postanowieniu.

 

 

Od 9 miesięcy jestem szczęśliwą mamą bliźniaków Kuby i Kacpra. Po Mistrzostwach Świata w Oslo w marcu 2016 roku, przerwałam swoją sportową karierę na urlop macierzyński. W czasie którego starałam się utrzymac kontakt ze sportem prawie przez cały czas.

Jak widzieliście na filmie, nawet jeszcze w 6 miesiącu ciąży trenowałam na nartorolkach! Po porodzie, chodź nie było to łatwe, w listopadzie 2016 roku rozpoczęłam rozruch, a następnie regularny trening, mający na celu przywrócić mój organizm do formy sprzed kilku miesięcy.

 

Udało się! W ostatnich (a dla mnie pierwszych) w sezonie zawodach serii IBU CUP Biathlon w estońskiej Otepaa, zajęłam 11 miejsce, co dało mi kwalifikacje do Pucharu Świata 2017/2018. Mając to zagwarantowe, dziś pragnę skupić się na przygotowaniach do Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang w 2018 roku, w których pragnę walczyć o brakujące tytuły!

 

 

 

 

Dzięki projektowi na Patronite.pl pragnę zapewnić moim dzieciom możliwość bycia przy mnie przez cały okres przygotowań oraz pozwoli pokryć koszty związane z indywidualnymi przygotowaniami do Igrzysk. Czy wiecie, że obecność na podstawowych obozach treningowych oraz starty w Pucharze Świata  to ponad 250 dni w roku poza domem?

 

Chodź wiem, że to trudne i dla mnie, dla mojej rodziny i dla moich biskich, pragnę zadać sobie pytanie: DO TRZECH RAZY SZTUKA? Rzucić wyzwanie sobie i rozpocząć projekt przygotowań do Igrzysk!

 

Nic nie jest pewne, ale wszystko jest możliwe!

 

 

 

O moich Groszkach oraz marzeniach możecie w całości posłuchać w audycji Patryka Serwańskiego w RMF:

http://www.rmf24.pl/sport/news-weronika-nowakowska-igrzyska-to-moj-ostatni-cel,nId,2387138

oraz

http://www.rmf24.pl/sport/news-weronika-nowakowska-u-nowego-trenera-wszystkie-zaczynamy-z-c,nId,2387518

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W okresie ciąży zaingurowałem projekt Mama na macie. Dalej pragnę go realizować, szerząc kobiecą (i męską) świadomoć, że sport w trakcie ciąży może być zdrowy i dla kobiety i dla dziecka!

Jeśli jesteście zainteresowani tematami sportu w czasie trwania ciąży, albo poprostu szukacie pretektu, aby w końcu potrenować odwiedźcie mój kanał na YT, gdzie na specjalnej playliście możecie odszukać pasujący Wam trening!

 

 

 

 

Bardzo się cieszę, że tak licznie odwiedzacie mój Facebook oraz Instagram. Każdego dnia otrzymuję od Was wiele miłych słów (czy to od fanek Mamy na Macie czy też na profilu sportowym!). 

 

Dzięki wsparciu moich partnerów medialnych będziecie mogli słuchać o mnie (i mnie samej) regularnie w audycjach RMF oraz od wrzesnia oglądać kroniki z przygotowań do Igrzysk w telewizji Polsat Sport (przed każdym z Pucharów Świata w Biathlonie)! 

Oczywiście o wszystkim będę pisać Wam w Social Media, tak więc o nic się nie bójcie!

 

Warto też odwiedzać i subskrybować mój kanał na You Tube, bo to właśnie tam będzie najwięcej materiałów zza kulis przygotowań!

 

 

 

 

Firmy zainteresowane współpracą i promocją poprzez projekt moich przygotowań do Igrzysk, serdecznie proszę o kontakt mailowy: info@mamanamacie.com

 

Weronika Nowakowska

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 3
WYSOKIE PIĘĆ
Dla Ciebie- mój wierny Patronie! A dla mnie 5 zł więcej, by móc przygotowywać się do Igrzysk z moimi dziećmi!

Dziękuję już teraz i zachęcam do szukania się w napisach końcowych materiałów video (i nie tylko :) ) !!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 5
ŻYCIE ZZA KULIS PRZYGOTOWAŃ
Czeka dla każdego kto zdecyduje się na ten wariant!

1) Dostęp dla każdego Patrona do wyjątkowego filmu z każdego z moich przygotowań do Igrzysk. Jest o co walczyć! Mapa i kalendarz przygotowań jest długa, aż do ziemi!


2) Dostęp do zamkniętej grupy facebookowej Do trzech razy sztuka , stworzonej specjalnie dla Was drodzy Patroni! Na grupie zobaczycie wszystko od kuchni (treningi, życie młodej mamy, jej przemyślenia). Jeśli tylko internet da to i live streaming będzie do Waszej dyspozycji.


3) Warto uczestniczyć w tej grupie też z jeszcze jednego powodu! W jeden dzień moich obozów treningowych (znany tylko Wam oczywiście) będzie możliwość uczestniczenia w sesji live streamingowej Q&A. Pytajcie o co chciecie, nie ma głupich pytań! (no dobra są, ale Wy ich nie zadawajcie!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
1) Kto by nie chciał odebrać od listonosza w pewien deszczowy poranek pocztówki z dalekiej Norwegii z podpisem przystojnego Norwega?

2) Kto by nie chciał zobaczyć życie zza kulis w kamerze VR lub 360 (na zamkniętej grupie na facebooku)?

3) Kto by nie chciał mieć dostępu do cyklicznych videotreningów (nie tylko dla kobiet w ciąży, lub młodych mam. Tak, tak! Dla Panów też coś się znajdzie!). Oprócz trudnych figur, czekać będzie tam na Was kilka porad o prawidłowym żywieniu!

KAŻDY CHCĘ!
Dlatego już teraz zadeklaruj swoje wsparcie, a ja postaram się namówić trenera na wspomniane wyżej pocztówki :)

* no i chyba nie muszę wspominać, że o wcześniejsze nagrody z poprzednich progów nie musisz się martwić!
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Ten próg jest dla ludzi aktywnych, ciekawskich, odważnych, zdeterminowanych- TAKICH JAK TY!

1) Po pierwsze ja i mój team jesteśmy do Twojej dyspozycji w kwestiach związanych z zdrowym uprawianiem sportu. Uwierz mi, że internet pełny jest "pseudo trenerek", Nie krzywdź się! Spytaj!

2) Możesz pytać internetowo, ale i możesz uczestniczyć w wspólnych treningach. Dla aktywnych kobiet oraz tych w ciąży, dla młodych mam i dla tatusiów, którym brzuch troszkę po zimie się zaokrąglił. Na naszej treningowej grupie na facebooku co jakiś czas udostępniać będę Wam terminy i miejsca treningów! Nie może Cię tam zabraknąć!

3) Dla odważnych Patronów wraz z moim teamem zdecydowaliśmy się tworzyć raz na jakiś czas materiały (video, foto, tekst) o nich. O cichych bohaterach, którzy w mroźne dni stoją z kamerą i obserwują jak trenuję, którzy montują po nocach filmy, gdzie Werka wylewa z siebie siódme poty, którzy rozmasowują moje obolałe mięśnie po ciężkich treningach. Pamiętajcie!

Te materiały są tylko dla odważnych!
Dlatego już teraz zadeklaruj swoje wsparcie, a ja postaram się namówić trenera na wspomniane wyżej pocztówki :)

* no i chyba nie muszę wspominać, że o wcześniejsze nagrody z poprzednich progów nie musisz się martwić!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
1) Kocham poznawać miejsca w których trenuję. Ich tradycje, kuchnię, dziedzictwo narodowe. Co powiedziecie na to, aby JEDNĄ OSOBĘ, KTÓREJ WYŚLĘ EKSTRA NIESPODZIANKOWĄ PACZKĘ Z PREZENTAMI (łakocie!!). Nie bójcie się. Przed wysyłką wszystko przetestuję na swoim teamie.

2) Kwota wsparcia rośnie to i prezenty coraz bardziej wyszukane! Dla każdego Patrona 100+ ekstra pamiątka z mojej sportowej szafy pamiątek! Każda pamiątka ma swoją historię ...

3) ... o której opowiem Wam w ekstra Vlogowych odcinkach, które będą mogły powstać dzięki Waszemu wsparciu!

Dziękuję za wsparcie!

* no i tradycyjnie chyba nie muszę wspominać, że o wcześniejsze nagrody z poprzednich progów nie musisz się martwić! Są dla Ciebie!
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
1) To już dużo pieniędzy! Ty pomagasz mnie, a ja pomagam innym! Czy pozwolisz, aby część kwoty jaką zdecydowałeś wesprzeć mój projekt, trafiła do potrzebujących dzieci z Fundacji Pomocy Dzieciom "Ulica" lub została wydana na Szlachetną Paczkę?Od pewnego czasu działam społecznie! Teraz masz szansę działać ze mną!

W imieniu swoim oraz dzieci DZIĘKUJĘ
Zostań patronem

Najnowsi Patroni