Brodata Medycyna

W Patronite od 29.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 494

Liczba Patronów: 127

Zostań Patronem
Kup na prezent
174 patronów
1 190 miesięcznie
55 070 łącznie
Brodata Medycyna to pierwszy darmowy kanał edukacyjny skierowany do studentów kierunków medycznych w Polsce! Łącząc moje dwie pasje - medycynę i nauczanie staram się objaśniać najtrudniejsze zagadnienia. Mam nadzieję, że z moją pomocą nauka na studiach nigdy nie była prostsza!

O Autorze

Cześć! Miło mi Cię widzieć na moim Patronite!

Nazywam się Krystian i jestem lekarzem stażystą, absolwentem kierunku lekarskiego na GUMedzie. Z połączenia dwóch moich ogromnych pasji - nauczania innych i medycyny powstał mój autorski kanał na YouTube - Brodata Medycyna. Jest to jeden z niewielu, powiedziałbym - pionierski kanał stawiający sobie za cel pomoc studentom medycyny w nauce.

Tworząc każdy materiał stawiam sobie jeden cel - maksimum treści w jak najbardziej przystępnej i zrozumiałej formie.

Nie ukrywam, że tworzenie treści edukacyjnych sprawia mi bardzo dużo radości i satysfakcji, jednak tworzenie dużej ilości dobrej jakości wideo i ciągłego udoskonalania metod dydaktycznych często wymaga ode mnie inwestycji z własnej kieszeni w sprzęt czy oprogramowanie, a ponadto po prostu sporej ilości czasu. Chciałbym, aby moje wideo były dostępne dla każdego - dlatego chcę by wszystkie treści były do obejrzenia na YouTube - nie chcę tworzyć płatnych platform z dostępem do wiedzy.

Dlatego Drogi Patronie jeżeli chciałbyś dołożyć małą cegiełkę do tego ambitnego programu edukacyjnego i wspomóc mnie w dalszej pracy nad kanałem, będę niezmiernie wdzięczny :) 

Pomagając mi, pomagasz wszystkim studentom, którzy będą się uczyć z moją pomocą.

Jeśli chciałbyś zobaczyć moje dotychczasowe poczynania polecam zerknąć okiem na kilka poniższych video:

- KURS EKG ONLINE - cykl streamów, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

- Kurs RKZ - mający na celu wytłumaczenie jednego z bardziej pokomplikowanych zagadnień w czasie studiów - Równowagę Kwasowo-Zasadową.

- Cykl Niedokrwistość 

- Fizjologia układu krążenia

Ponadto wśród moich filmów znajdziecie ogrom zagadnień z zakresu: 

- Nefrologii

- Pulmonologii

- Endokrynologii

- Fizjologii człowieka

- Farmakologii

i wielu, wielu innych zagadnień!

Dzięki Waszemu wsparciu i obecności na Patronite powstało już ponad 100 darmowych filmów edukacyjnych!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika