Brodata Medycyna

W Patronite od 29.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 541

liczba Patronów: 217

44 patronów
300 zł miesięcznie
390 zł łącznie
Brodata Medycyna to kanał na YouTube, na którym łączę moje dwie ogromne pasje: nauczanie i medycynę. Jest to jeden z niewielu polskojęzycznych kanałów edukacyjnych skierowanych do studentów medycyny. Wśród moich najważniejszych filmów jest Kurs EKG Online, Kurs RKZ czy seria Niedokrwistość.

O Autorze

Cześć! Miło mi Cię widzieć na moim Patronite!

Nazywam się Krystian i jestem studentem V roku kierunku lekarskiego na GUMedzie. Z połączenia dwóch moich ogromnych pasji - nauczania innych i medycyny powstał mój autorski kanał na YouTube - Brodata Medycyna. Jest to jeden z niewielu, powiedziałbym - pionierski kanał stawiający sobie za cel pomoc studentom medycyny w nauce.

Tworząc każdy materiał stawiam sobie jeden cel - maksimum treści w jak najbardziej przystępnej i zrozumiałej formie.

Nie ukrywam, że tworzenie treści edukacyjnych sprawia mi bardzo dużo radości i satysfakcji, jednak tworzenie dużej ilości dobrej jakości wideo i ciągłego udoskonalania metod dydaktycznych często wymaga ode mnie inwestycji z własnej kieszeni w sprzęt czy oprogramowanie, a ponadto po prostu sporej ilości czasu. Chciałbym, aby moje wideo były dostępne dla każdego - dlatego chcę by wszystkie treści były do obejrzenia na YouTube - nie chcę tworzyć płatnych platform z dostępem do wiedzy.

Dlatego Drogi Patronie jeżeli chciałbyś dołożyć małą cegiełkę do tego ambitnego programu edukacyjnego i wspomóc mnie w dalszej pracy nad kanałem, będę niezmiernie wdzięczny :) 

Pomagając mi, pomagasz wszystkim studentom, którzy będą się uczyć z moją pomocą.

Jeśli chciałbyś zobaczyć moje dotychczasowe poczynania polecam zerknąć okiem na kilka poniższych video:

- KURS EKG ONLINE - cykl streamów, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

- Kurs RKZ - mający na celu wytłumaczenie jednego z bardziej pokomplikowanych zagadnień w czasie studiów - Równowagę Kwasowo-Zasadową.

- Cykl Niedokrwistość 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!