Avatar użytkownika

Ciekawostnik.pl

39
patronów
715 
miesięcznie
3 685 
łącznie
39
patronów
715 zł 3 685 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kto wie ile waży 5 zł? Kiedyś nagramy o tym odcinek, a wszystko dzięki Waszemu wsparciu! Dziękujemy i za piątkę przybijamy wirtualną piątkę!
Fajnie, że jesteście z Nami :)

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
89 dostępnych miejsc
Wielkie dzięki! W zamian za dyszkę Twoje imię i nazwisko pojawi się w opisie każdego odcinka :)
Dołącz do Nas i szukaj Siebie na naszej liście ;)
15 zł miesięcznie
Dzięki, że nas słuchasz! A dla tych, którzy chcą usłyszeć więcej mamy jedną prywatną wiadomość głosową trwającą około minutę, którą będziemy wysyłać raz na 3 miesiące. Pozdrowienia, porady, odpowiedzi na pytania, wsparcie - co chcesz to masz! I wszystko to co w poprzednich progach :)
20 zł miesięcznie
Wiesz jeszcze co to kartki pocztowe? Dwa razy do roku wysyłamy pocztówkę od Ciekawostnika! Dołącz do naszego grona i kolekcjonuj grafiki z naszych kultowych serii w albumie lub opraw je w ramkę! I wszystko to co w poprzednich progach :)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
9 dostępnych miejsc
Wow! Ogromne podziękowania dla naszych mecenasów, za to, że współtworzą Ciekawostnik! Tylko dla tej garstki osób prywatna grupa na Facebooku, na której dzielimy się pomysłami na odcinki, ciekawostkami ze świata nauki i słuchamy Waszych propozycji, o czym powinniśmy nagrywać. Kto chce być w naszym zespole?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ciekawostnik.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy dwójką szalonych podcasterów, którzy w swoim programie Ciekawostnik zachęcają dzieci do poznawania świata i wszechświata. Opowiadamy o najnowszych odkryciach naukowych w sposób łatwy i pobudzający do myślenia. Podcast dla dzieci ciekawych świata i tych znudzonych też!

Krzysiek & Marta

KAŻDE dziecko ma naturalną ciekawość świata w sobie i to od nas - dorosłych - zależy czy będziemy ją pielęgnować. Dlatego nagrywamy podcast, który może dotrzeć do każdego domu i pokazujemy, że świat jest niesamowity! Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic, które czasami nie mieszczą się w głowie!

Ciekawostnik powstał, aby pomóc oderwać dzieci od ekranów i zaciekawić je nauką, rozbawić, a czasami (ale tylko czasami) pobudzić do zgłębiania tajemnic świata i wszechświata. Pokazujemy jak ciekawy jest zawód naukowca!

Nie wierzycie?

 🎧 Posłuchajcie wspólnie z dziećmi Ciekawostnika! 

Mamy do wyboru aż cztery tematy:

🐴 zwierzęta

🪐 kosmos

👨🏼‍🔬 wynalazcy i odkrywcy

🦖 dinozaury

Wybierzcie to, co Was najbardziej interesujcie i odkryjcie z nami tajemnice Wszechświata. A potem podyskutujcie o tym, czego się dowiedzieliście! Zapewniamy, że Wy też się czegoś nauczycie!

🙈 No dobra, posłuchajcie, a potem przyznajcie się - Wy dorośli też - co Was zaskoczyło w naszych ciekawostkach?

Jeśli wesprzecie nas na Patronite, będzie nam bardzo miło i da nam większej mocy do działania.

Pomysłów na kolejne serie nam nie brakuje, ale wiemy, że aby nagrywać dla Was coraz więcej i coraz lepiej potrzebujemy lepszego sprzętu i programów.

 

Dlatego prosimy o wsparcie. Niech dzieci mają alternatywę od ekranów, ich wyobraźnia się rozwija, a nauka stanie się fajną przygodą, a nie drogą przez mękę.

 

To co wchodzicie w to?A jeżeli nie możesz wesprzeć nas złotówkami, to bardzo ucieszą nas subskrypcje gwiazdki! Doda nam to mocy do działania. 


Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Ciekawostnik.pl w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ciekawostnik.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Szczepkowski
Marcin Szczepkowski
10 zł
M.🇵🇱
M.🇵🇱
20 zł
Anonimowy patron
10 zł
Jakub Mikołajczak
Jakub Mikołajczak
20 zł
Monika Bronowska
Monika Bronowska
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.