DwubieguNova

W Patronite od 29.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
810 zł łącznie
Prowadzę vloga o chorobie afektywnej dwubiegunowej i ogólnie pojętym zdrowiu psychicznym. Prezentuję tematy z zakresu psychologii, psychiatrii, a także materiały oparte na własnym doświadczeniu. Moją misją jest szerzenie wiedzy o problemach psychicznych oraz wsparcie chorych i ich rodzin.

O Autorze

Witajcie! Jestem Małgosia. Z wykształcenia jestem filologiem. Kiedy zdrowie mi pozwala, zajmuję się bioenergoterapią, coachingiem i Tarotem. Hobbystycznie tańczę taniec orientalny.

Od 2016 roku prowadzę kanał na You Tubie "DwubieguNova". Postanowiłam założyć vloga, by opowiadać ludziom o tym, czym jest choroba afektywna dwubiegunowa i jak radzi sobie z nią zwykły człowiek. Chciałam tym samym pokazać sobie i innym, że choroba to nie powód do wstydu, że można, a nawet należy o niej mówić głośno. Szybko moją misją stało się nie tylko wspieranie chorych, ale też szerzenie wiedz na temat ChAD-u i walka z marginalizacją chorych. Wierzę bowiem, że zrozumieć, znaczy zaakceptować. Po jakimś czasie na kanale zaczęły pojawiać się też materiały z zakresu psychologii i psychiatrii, poruszające temat różnych zaburzeń, schorzeń i problemów. Kanał, choć dedykowany głównie osobom z chadem, depresją lub borderline, jest więc  też miejscem, gdzie, jak wierzę, każdy entuzjasta psychologii znajdzie coś dla siebie.

Oprócz tego prowadzę też kanał o ezoteryce i bioenergoterapii, na którym pokazuję terapie alternatywne i komplementarne, mające pomóc odzyskać zdrowie i harmonię psychiczną.

Jestem też autorką zbiorku wierszy o życiu i miłości, ukazującego emocje kobiety zmagającej się z chorobą psychiczną i zaburzeniem borderline.

Obecnie doszłam do momentu w życiu, gdy chciałabym poświęcić się moim pasjom jakimi są psychologia i vlogowanie.  Zachęcana wieloma głosami postanowiłam więc założyć Patronite, by moja praca zaczęła mi przynosić choć jakieś grosze . W przygotowanie filmików wkładam dużo serca, energii i pracy, przez co będę mieć mniej czasu na jakąś pracę zarobkową, a potrzebuję sobie dorobić do renty ;) Będę Wam zatem wdzięczna za wsparcie mojego projektu, jeśli sądzicie, że jest wartościowy. Z góry dziękuję! 

Zapraszam też na mój fanpage na Facebooku i na Instagramie: Dwubiegunova :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem