Avatar użytkownika

English with Tech Girl

17
patronów
525 
miesięcznie
2 335 
łącznie
17
patronów
525 zł 2 335 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Yay! Welcome aboard!

Witaj w społeczności English with Tech Girl!
W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz
dostęp do naszego tajnego serwera na Discordzie. :D
15 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie! W podziękowaniu dostajesz dostęp do naszego serwera i transkrypt każdego odcinka podcastu, gdy tylko się ukaże! Cała masa świetnych słówek i wyrażeń wprost z mojego podcastu na Twoją skrzynkę!
20 zł miesięcznie
Oh, Patronie/Matrono! Jeśli zdecydujesz się mnie wspierać 20 zł. miesięcznie w nagrodę otrzymujesz zeszyt ćwiczeń w formie pdf w zadaniami stworzonymi w oparciu o słówka z danego odcinka podcastu plus to, co w poprzednich progach. :)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
15 dostępnych miejsc
Thanks for being one of my fans! :D W podziękowaniu otrzymujesz cotygodniowe zadanie do wyslania ustnego lub pisemnego, ktore sprawdzę i dam Ci spersonalizowany feedback! Aaa, no i wszystkie nagrody z poprzednich progów również są Twoje! Hurra!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Welcome to our VIP room! Baaardzo, ale to baaardzo dziękuję za wsparcie mojej internetowej aktywności! W podziękowaniu dostajesz nagrody z poprzednich progów oraz półgodzinne spotkanie ze mną w formie online (Google Meet/Zoom/Skype) raz w miesiącu, podczas którego możemy, na przykład, omówić roadmap na rozwój Twojego angielskiego!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora English with Tech Girl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam na imię Lidia i zajmuję się nauczaniem amerykańskiej odmiany angielskiego i to w dodatku dla branży IT! Prowadzę aktywnie profil na Instagramie, a od niedawna również podcast English with Tech Girl, w którym uczę fachowego słownictwa i przydatnych zwrotów opowiadając Wam o świecie technologii.

Hi there Tech Folks!

Tutaj Lidia! :D Jestem nauczycielką akademicką (amerykanistką), freelancerką i mamą niemowlaka. W grudniu 2022 uzyskałam tytuł doktora nauk humanistycznych, a moja przygoda z branżą IT rozpoczęła się jeszcze w roku 2012, kiedy to podjęłam się dorywczej pracy jako testerka manualna/specjalistka QA w jednej z lubelskich firm. Mam doświadczenie w nauczaniu angielskiego na niemalże każdym poziomie zaawansowania umięjętności i wieku moich podopiecznych (uczyłam i w żłobku i osoby po 60-tce, od A1 do C1+).  

Bardzo mocno kibicuję kobietom w branży IT. Liczę na to, że wspólnie uda nam się zmniejszyć gender gap w świecie technologii. Świetna znajomość języka angielskiego otwiera wiele drzwi, a ja dodatkowo wierzę, że potrafi burzyć szklane sufity!


 

Na moim profilu na Instagramie znajdziecie mnóstwo słówek dla ludzi ze świata tech, przydatnych zwrotów z Business English, jak również branżowych memów.

Regularnie wrzucam karuzele, rolki i stories, z których nauczycie się "żywego" angielskiego użytecznego nie tylko w pracy.

Niedawno założyłam swój podcast English with Tech Girl, który stanowi uzupełnienie treści poruszanych przeze mnie na Instagramie. Znajdziecie go m.in. na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, a także na YouTubie.

 

Podcast ukazuje się co drugą środę i jest skierowany do wszystkich, których poziom angielskiego oscyluje wokół B2 (poziom rozszerzonej matury z ang.).

 

W każdym odcinku poruszam inny temat związany z technologią, od kodowania i tworzenia oprogramowania po sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo. Po drodze nauczę Cię również kluczowego słownictwa i zwrotów charakterystycznych dla tej branży, a także podzielę się wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi skutecznej komunikacji.
Więc niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą technologii, czy profesjonalistą w tej dziedzinie, sprawdź profil i podcast English with Tech Girl, aby poprawić swój amerykański angielski i nauczyć się fascynującego słownictwa rodem z branży tech.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora English with Tech Girl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

TQ
TQ
20 zł
Marta Laskowska
Marta Laskowska
20 zł
Monika Lubryczyńska
Monika Lubryczyńska
50 zł
Justyna Różańska
Justyna Różańska
50 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.