Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

W Patronite od 18.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 716

Liczba Patronów: 1001

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
570 miesięcznie
4 100 łącznie
Miejsce, które każdy wyobraża sobie inaczej, ale każdy czuje się w nim wyjątkowo

O Autorze

Szanowni Państwo,

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zawsze wychodziła poza schemat działania. Zarówno w strefie artystycznej, jak i organizacyjnej. Nasza obecność na Patronite jest właśnie takim pozaschematycznym działaniem. Będąc tutaj, chcemy za pomocą naszych melomanek i melomanów, stworzyć przestrzeń do zapoznania się z Filharmonią. Chcemy cyklicznie uruchomić kilka projektów, a także uruchomić kilka grup społecznych i sprawić, że człowiek spotka się z drugim człowiekiem. ​​​​​​W tym działaniu liczymy zarówno na nasze melomanki i naszych melomanów, ale także na obecnych już tutaj Patronów. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Skonieczny
Marcin Skonieczny
Próg: 50 zł
Elżbieta  Szcześniak
Elżbieta Szcześniak
Próg: 50 zł
Wanda Wanowska Frączek
Wanda Wanowska Frączek
Próg: 50 zł
Arkadiusz Bojarun
Arkadiusz Bojarun
Próg: 20 zł
Daria Anna Winkowska
Daria Anna Winkowska
Próg: 10 zł
Michal Dymel
Michal Dymel
Próg: 50 zł