Foodini

W Patronite od 08.05.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 755

Liczba Patronów: 458

Zostań Patronem
Kup na prezent
42 patronów
688 miesięcznie
688 łącznie
Siemanko! Jestem Foodini i robię czary na talerzu! Jeśli lubisz gotowanie, a kuchnia to Twój żywioł znajdziesz u mnie proste, sprawdzone, szybkie i smaczne przepisy na każdą okazję! :)

O Autorze

Pod koniec 2022r postawiłem wszystko na jedną kartę i na poważnie zająłem się nagrywaniem przepisów. Pierwszy z nich został opublikowany 02.01.2023 i sprawy zaskakująco szybko nabrały tempa! :)

W ciągu zaledwie czterech miesięcy już niemal 400 000 fanów gotowania obserwuje moje poczynania, korzysta z przepisów i komentuje to co ląduje na ich talerzach.

Gotuję od ponad 15lat ale nigdy nie sądziłem że moja pasja doprowadzi mnie do miejsca w którym obecnie się znajduję. Dzięki Wam mogę robić to co kocham, tworzyć dla Was przepisy i cieszyć się za każdym razem kiedy widzę je na Waszych stołach! 

Od samego początku założenie było proste: tworzę dla Was smaczne przepisy z prostych, łatwo dostępnych produktów, które bez problemu znajdziecie w każdym markecie. Dbam o to żeby przepisy były smaczne, szybkie, proste i przede wszystkim sprawdzone. Nie zanudzam Was zbędnym gadaniem, pokazuję proces przygotowania krok po kroku i po prostu tworzę przepisy w takiej formie, w jakiej sam chciałbym je oglądać. 

Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę że taki format podoba się również Wam! :)

Fakt, że jest Was na profilach tak wiele sprawia, że otrzymuje mnóstwo propozycji współpracy dotyczącej promowania najróżniejszych produktów. Niestety większość z nich ma kiepski skład, naszpikowana jest chemią lub jest niesmacznym "gotowcem". 

Obiecałem sobie że na moich profilach NIGDY nie pojawią się produkty czy sprzęty których sam bym nie używał lub miał wątpliwości dotyczące ich jakości i dlatego takie propozycje odrzucam z automatu. Nie jest to kwestia zaoferowanych pieniędzy, ale zasad. 

Jednak produkcja bieżących przepisów i chęć rozwoju tego projektu kosztuje co raz więcej. Opłacenie montażysty, operatora czy zakup lub wymiana sprzętu to największe koszty jakie generuje tworzenie treści o dobrej jakości. Nie chcę finansować ich przyjmując propozycje współprac z którymi się nie zgadzam i które nie są dobre ani dla Was, ani dla mnie. 

Dlatego pomyślałem, że założenie Patronite może być ciekawą opcją która po pierwsze pozwoli na opłacenie bieżących wydatków i rozwój, a po drugie i najważniejsze jest świetną okazją żeby poznać Was bliżej! 

Stąd pomysł na założenie zamkniętej grupy dla Patronów w której będziecie mieli okazję:

• wspólnie wybierać przepisy które pojawią się na profilach

• zadawać pytania dotyczące kuchennych tematów

• chwalić się Waszymi popisowymi daniami

• poznawać innych fanów kuchni i wymieniać się doświadczeniami

Dodatkowo każdy z Patronów otrzyma co tydzień newsletter z wcześniejszym dostępem do przepisów oraz listą składników, które ułatwią Wam codzienne gotowanie. 

Mam też plany związane ze stworzeniem zupełnie nowego formatu i to właśnie Patroni będą mieli realny wpływ na to kiedy i w jakiej formie pojawi się w eterze. Teraz nie mogę zdradzić wszystkich szczegółów ale szykuję dla Was projekt jakiego w Polsce jeszcze nie było i dołączając do grupy będziecie mogli na bieżąco śledzić jego postępy i brać czynny udział w jego realizacji! :)

Będzie mi bardzo miło jeśli zdecydujecie się na wsparcie moich działań i obiecuję, że odwdzięczę się materiałami, które sprawią że będziecie wbijać za gary jeszcze chętniej!

Serdecznie dziękuję za to, że jesteście i życzę wszystkiego dobrego! 

Foodini

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Chromiński
Piotr Chromiński
Próg: 9 zł
Konrad Szczanowicz
Konrad Szczanowicz
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 19 zł
Iwo Czajka
Iwo Czajka
Próg: 19 zł
Pawel Kusyk
Pawel Kusyk
Próg: 19 zł