Avatar użytkownika

Fundacja Inicjatywa B

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Masz inicjatywę? Wesprzyj naszą Fundację w codziennym działaniu na rzecz Żarowa!
20 zł miesięcznie
Tworzenie fotorelacji i materiałów wideo z projektów i wydarzeń organizowanych w Twoim mieście. Pomóż nam w sposób profesjonalny dzielić się rezultatami naszej pracy.
30 zł miesięcznie
Utrzymanie i prowadzenie stron internetowych; w tym koszty serwera, domen (www.inicjatywab.pl, www.bibliotekadziedzictwa.pl, www.lokalnakartka.pl) oraz przestrzeni magazynującej dane w "chmurze".
50 zł miesięcznie
Druk materiałów reklamowych i promocyjnych projektów stałych; w tym plakaty, ulotki, bannery etc. Dzięki nim będziemy mogli skutecznie informować Cię o naszych wydarzeniach!
100 zł miesięcznie
W tym temacie dużo się dzieje! Wesprzyj prowadzenie Społecznego Archiwum jakim jest "Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej". Pomóż nam w zakupie materiałów archiwalnych, ich digitalizacji, oprawie i konserwacji.
150 zł miesięcznie
Wsparcie organizacyjne w budowie projektów o charakterze lokalnym, które związane są z historią, edukacją, filmem i animacją, tkanką miejską etc. Mamy wiele pomysłów, które czekają na realizację!
200 zł miesięcznie
Jest jeszcze dużo do zrobienia, dlatego myślimy o rozwoju instytucjonalnym naszej organizacji; w tym doposażeniu sprzętowym, rozwój naszych kompetencji i stworzeniu własnej przestrzeni do działania!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Inicjatywa B w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Inicjatywa B z Żarowa angażuje się w projekty o charakterze artystycznym, edukacyjnym, historycznym, medialnym i społecznym. Zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych: www.inicjatywab.pl, www.bibliotekadziedzictwa.pl oraz www.lokalnakartka.pl.

Fundacja Inicjatywa B od 2014 roku tworzy projekty o charakterze artystycznym, edukacyjnym, historycznym, medialnym i społecznym. Nasza organizacja w sposób regularny i przemyślany, za pomocą tradycyjnych i nowatorskich rozwiązań projektuje bezpłatne wydarzenia dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów głównie na terenie gminy Żarów.

Działamy oddolnie angażując w pracę na rzecz krzewienia kultury, sztuki i lokalnej historii coraz większą liczbę osób. Dzięki regularnym inicjatywom, udało nam się zgromadzić wokół naszej organizacji ludzi, którzy głównie w formie wolontariatu budują szereg projektów jakże ważnych dla lokalnej społeczności. 

Pracujemy na wielu płaszczyznach, w wielu tematach i dla mnóstwa odbiorców. Naszym celem jest kreowane i rozwijanie autorskich inicjatyw w sposób jak najbardziej profesjonalny, dlatego też zachęcamy Cię do wsparcia Fundacji Inicjatywa B i bycia naszym PATRONEM!

Zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych:
www.inicjatywab.pl
www.bibliotekadziedzictwa.pl
www.lokalnakartka.pl

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Inicjatywa B już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.