Avatar użytkownika

Fundacja Pamięci Narodów

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dziękujemy za zaufanie. Dzięki tej kwocie zwiększymy ilość postów pojawiających się na naszych platformach społecznościowych. Umożliwi Nam to dotarcie do większej ilości czytelników.
35 zł miesięcznie
Witam w kręgu osób zainteresowanych. Dzięki tej kwocie dołączysz do naszej zamkniętej grupy w której będzie pojawiało się więcej informacji z działań naszej Fundacji.
50 zł miesięcznie
Cieszymy się, że zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku Naszego kraju na arenie międzynarodowej. Wkraczasz do grona fanów. Otrzymasz od Nas imienne podziękowania.
98 zł miesięcznie
Wybierz 98 zł
40 dostępnych miejsc
Dołączasz do grona fanatyków takich jak my. Z chęcią zaprosimy Cię do uczestnictwa w jednej z organizowanych przez Nas inicjatywy.
148 zł miesięcznie
Wybierz 148 zł
50 dostępnych miejsc
Najwyraźniej bardzo spodobały Ci się nasze działania. Otrzymasz koszulkę z naszym logo oraz zaprosimy Cię do uczestnictwa w jednym z naszych przedsięwzięć.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Stajesz się naszym partnerem a logo Twojej firmy lub dane osobowe zostanie na stałe umieszczone na naszej stronie internetowej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Pamięci Narodów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Głównym obszarem działalności są inicjatywy promujące i budujące wizerunek Polski na świecie. Dotychczasowe projekty realizujące ten cel tworzone były w oparciu o mało znane społeczeństwu, a wyjątkowo istotne fakty historyczne, które przedstawione w nowatorski sposób dotarły do milionów.

Zajmujemy się pamięcią o istotnych wydarzeniach, datach, ale przede wszystkim ludziach. Szukamy pozytywnych relacji i zdarzeń, które łączą. Wierzymy, że przyszłość należy opierać na wzajemnym dialogu między narodami.

Stworzyliśmy „League of Heroes”, który przybliża kilkadziesiąt postaci w historii, których dokonania i postępowanie stanowią wzór dla wszystkich. To prawdziwi bohaterowie, którzy swoimi czynami przyczynili się do zmiany świata, zainspirowali tysiące ludzi i zostawili niezatarte ślady w historii. https://leagueofheroes.pl/

 

Przypomnieliśmy historię gruzińskich oficerów kontraktowych w Wojsku Polskim oraz rys relacji polsko-gruzińskich dzięki akcji #ThankYouGeorgia, która dotarła łącznie do ponad 2 milionów odbiorców na całym świecie.

Stworzyliśmy animację #ThankYouJapan z okazji 100. rocznicy uratowania przez Japonię polskich dzieci z Syberii, a w Warszawie i Tbilisi.

W poczuciu wspólnoty i głębokiej odpowiedzialności za dobre, sąsiedzkie stosunki zaznaczyliśmy swoją obecność akcją #ŽyvieBiełaruś.

Jako Fundacja Pamięci Narodów na co dzień współpracujemy również z wieloma podmiotami na rzecz weteranów II wojny światowej, a szczególnie Powstańców warszawskich. Wyciągamy wiele lekcji z historii ich życia.

Tworzymy wiele inicjatyw, które wspierają kombatantów. Byliśmy, jesteśmy i będziemy z nimi w trakcie pandemii dzięki inicjatywie „Obiady dla bohaterów”.

Dbamy o ich zdrowie w #AkcjaRehabilitacja.

Sprawiamy, by na ich twarzach pojawił się uśmiech dzięki kartkom świątecznym od dzieci ze szkół i przedszkoli w całej Polsce, ale także Polonii na całym świecie, dzięki akcji „Serce za odwagę”.

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Pamięci Narodów już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.