Avatar użytkownika

Gry Frejtaga

21
patronów
1 704 
miesięcznie
20 168 
łącznie
21
patronów
1 704 zł 20 168 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

13 zł miesięcznie
DOBRY GEST

Jakież to miłe, że chcesz mnie wspierać!
Witam na pokładzie z Patronkami i Patronami. Mam dla Ciebie:
🟡 comiesięczne podsumowanie, w którym opowiadam/piszę o tym, co zrobiłem i co planuję w najbliższym czasie, możesz zadać mi pytania około-rpgowe, a także podzielę się z Tobą swoimi inspiracjami i ciekawymi materiałami, które wykorzystuję podczas swoich sesji RPG
🟡 podziękowania dla Ciebie w moich materiałach wideo
26 zł miesięcznie
MASZ WPŁYW

To więcej niż dobry gest! Jako Patronka lub Patron otrzymujesz:
🟠 zaproszenie na serwer Discord (stajesz się częścią naszej społeczności, rozmawiamy i umawiamy się na wspólne granie)
🟠 masz możliwość głosować na tworzone przeze mnie materiały
🟠 masz wpływ na tematy poruszane w ramach FrejTalk i Warsztatu Frejtaga
🟠 proponujesz własne postacie niezależne, które pojawią się w ramach nagrywanych przeze mnie sesji RPG
🟠 bierzesz udział w konkursach tylko dla Patronek i Patronów
39 zł miesięcznie
ROZWIJASZ SIĘ

Piękna sprawa! Od tego momentu:
🟢 dostajesz wszystko, co jest dostępne na wcześniejszych progach
🟢 raz na jakiś czas udostępniam Ci materiały oparte o prowadzone przez siebie sesje (scenariusze, moduły, opis metod i narzędzi)
🟢 zamieniam się w słuch, a Ty możesz konsultować ze mną swoje pomysły, scenariusze i projekty
60 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
GRASZ

Ahoj przygodo! Patronka lub Patron otrzymują:
🔵 dostajesz wszystko, co jest dostępne na wcześniejszych progach
🔵 raz na miesiąc zapraszam Cię do wspólnej gry online
120 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
WSPÓLNA PRZYGODA

To początek pięknej wspólnej historii! Jako Patronka lub Patron otrzymujesz:
🔴 wszystko, co jest dostępne w ramach progów "Dobry gest", "Masz wpływ" i "Rozwijasz się"
🔴 zapraszam Cię do wzięcia udziału w kampanii RPG (dwa spotkania na miesiąc)
🔴 dostajesz kubek GF z imieniem swoim lub swojej postaci
199 zł miesięcznie
Wybierz 199 zł
1 dostępne miejsce
ALBO GRUBO ALBO WCALE

To wspaniała wiadomość! Bardzo Ci dziękuję. Zobacz, co zaplanowałem dla Ciebie w ramach tego progu:
🟣 wszystko, co jest dostępne w ramach progów "Dobry gest", "Masz wpływ", "Rozwijasz się"
🟣 jesteś pierwszą osobą w kolejce, którą będę zapraszał do wspólnych projektów (sesje RPG, pogadanki, warsztaty i in.)
🟣 dostajesz kubek GF z imieniem swoim lub swojej postaci
🟣 potrzebujesz, żeby nagrać Ci jakiś klimatyczny handout głosowy? Nie ma sprawy, po prostu napisz do mnie
🟣 raz do roku zorganizuję wydarzenie na żywo podczas, którego będziemy grać, rozmawiać i rozrabiać do białego rana!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gry Frejtaga w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zanurz się w opowieść. Trafiłeś lub trafiłaś do miejsca stworzonego z pasji do dobrych opowieści i gier fabularnych RPG. Chętnie podzielę się z Tobą tym, co tworzę, a także pokażę, w jaki sposób można wykorzystać gry fabularne w działaniach animacyjnych i edukacyjnych.

Cześć,

nazywam się Tomek "Frejtag" Piątek. Jestem edukatorem, animatorem, pedagogiem i mistrzem gry, od 2004 roku zaangażowanym w działalność prospołeczną. Inicjowałem i organizowałem wiele wydarzeń i projektów o profilu społeczno-kulturalnym (koncerty, projekcje filmowe, festiwale, warsztaty, szkolenia, akcje charytatywne, spotkania autorskie etc.).

Działam metodami aktywnymi, opartymi na wzajemnym szacunku, integracji oraz wykorzystaniu potencjału osób uczestniczących. Dobrze czuję się zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, jak i z osobami starszymi.

Aktualnie tworzę na pograniczu animacji kulturalnej i gier fabularnych/RPG (metody: społecznościowe i etiudy fabularne), piszę scenariusze, nagrywam sesje gier fabularnych w internecie, tworzę materiały wspierające graczy i mistrzów gry oraz nagrywam podcast, w ramach którego spotykam się z różnymi ciekawymi osobami (aktorami, twórcami, psychologami, działaczami społecznymi, kompozytorami i in.).

Jestem autorem publikacji włączającej gry fabularne jako metodę animacyjną w działaniu instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych: https://bit.ly/RPG_w_instytucji.

Testowałem a obecnie wspólnie z Joanną Luśnią upowszechniam innowację społeczną „Teatr przy stole”, skierowaną do instytucji, firm, organizacji i osób zainteresowanych graniem w gry fabularne z osobami w wieku 65+. Więcej o samej innowacji znajdziecie w tym miejscu: https://gryfrejtaga.pl/teatr-przystole/

Pobierz je bezpłatnie, modyfikuj według uznania i ciesz się ze wspólnych rozgrywek!
Zapraszam też na naszą grupę poświęconą graniu w RPG z osobami starszymi: https://www.facebook.com/groups/zagrajmyzseniorami

  

Uwielbiam gry fabularne za ich elastyczność i możliwość spotkania przy wspólnym stole tak różne, barwne i wspaniałe osoby. 

Dlaczego patronite?

Do gier fabularnych wróciłem po dekadzie przerwy, w 2017 r., i od tego czasu rozegrałem wiele sesji RPG, poznałem świetnych ludzi, a także zrozumiałem, że moja stara miłość do nich nie zardzewiała. Będąc nastolatkiem i grając w RPG nigdy nie spodziewałem się, że kiedykolwiek w przyszłości będę tworzył rzeczy dla innych a także że będę mógł zarażać swoją pasją do RPG osoby dużo starsze od siebie (w wieku 60, 70, a nawet 80 lat). Udało mi się też z pasji uczynić pracę, co dodatkowo stało się spełnieniem marzeń. Czy bywa trudno? Bywa, ale nie poddaję się, tylko wciąż rozwijam, inspiruję i tworzę. Lubię dzielić się swoją twórczością z innymi i serce mi rośnie za każdym razem, kiedy widzę uśmiech na twarzy tych osób. Krok z kontem na Patronite jest rozpoczęciem kolejnego etapu. Chciałbym dać możliwość wspierania mnie w tej drodze.

Co znajdziesz u mnie?

– nagrywane sesje RPG i publikowane na YouTube oraz Spotify
– wywiady z ciekawymi gości w ramach FrejTalk – podcast o RPG
– dzielenie się technikami, metodami i doświadczeniami w ramach Warsztatu Frejtaga
– granie w RPG z osobami 65+
– przyjazną społeczność zebraną wokół serwera na Discordzie

Oprócz powyższych znajdziesz też recenzje czy pomoce do sesji RPG, autorskie publikacje edukacyjne, opowiadania oraz słuchowiska na podstawie sesji RPG i wiele innych inspirujących treści.

Rozgość się i korzystaj do woli!

A jeśli do tego zechcesz mi pomóc w rozwijaniu działalności to będę Ci dozgonnie wdzięczny!

Niektóre z moich materiałów

Sesja RPG z seniorami - Teatr przy stole

Zapis sesji RPG z udziałem seniorów. Materiał powstał we współpracy z warszawską fundacją Metamorfozy. Realizacja Bring the Noize w dn. 22 lutego 2023 r. Zachowania graczek i graczy są w pełni improwizowane, a historie powstałe w ramach zajęć są wynikiem wspólnie wymyślanych i proponowanych wątków fabularnych. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest przypadkowe. Więcej o samej innowacji znajdziesz w tym miejscu: https://gryfrejtaga.pl/teatr-przy-stole/.

The Last of Us - Seattle in Chains | sesje RPG w siedmiu odcinkach

Jeżeli lubicie serię The Last of Us, to mamy coś specjalnie dla Was. Przeniesiemy się do września 2013 r. i wspólnie z postaciami graczy - Jolenne, Lizbeth, Adamem i Redem - będziemy świadkami rozpadającego się świata i tworzenia się nowego porządku.

Wiedźmin - krew elfów | sesja RPG przed publicznością na scenie

"Krew elfów" to prolog kampanii o tym samym tytule, który został nagrany na żywo przed publicznością na scenie Chatki Żaka, podczas konwentu "Inny Wymiar" w dn. 3.12.2022 r.

Zabierzemy Cię do świata znanego z książek i gier o Wiedźminie. Jednak w tej historii wydarzenia z poszczególnych tomów sagi będą pretekstem i tłem dla poczynań czwórki bohaterek i bohaterów. Zaczynamy od krwi elfów! Całą kampanię znajdziesz tutaj.

Rzuć kością! - zapis dwóch edycji akcji charytatywnej RPG dla zwierzaków

Dotąd odbyły się dwie edycji akcji, z której dochód przeznaczony jest na ratowanie zwierząt. W sumie zebraliśmy 3 705,00 zł, które wpłynęły na konto Viva! Interwencje. Zagrali z nami świetni goście ze środowiska gier fabularnych, a także artyści, muzycy, redaktorzy, komicy i podcasterzy.

FrejTalk - podcast o RPG

Podcast jest poświęcony osobom nietuzinkowym, nieraz łączącym swoją pracę zawodową z metodami snucia opowieści, czy też wprost RPG. Chcę żeby większość zapraszanych osób stanowiły kobiety, ponieważ jest ich bardzo dużo w środowisku gier fabularnych, ale nie zawsze ich głos ma szansę wybrzmieć. Całość będzie będzie publikowana na YouTube oraz Spotify.

Warsztat Frejtaga

To miejsce, w którym dzielę się z Wami swoimi technikami, metodami i doświadczeniami w byciu graczem i mistrzem gry. A nuż i Wy znajdziecie tu coś dla siebie ;)

FrejStyle

Zapraszam Cię do sprawdzenia FrejStyle, czyli cyklu, w którym omawiam gry fabularne, książki, muzykę, sztukę oraz inne wytwory kultury. Odcinki wychodzą nieregularnie.

Znajdziesz mnie tutaj:

Cele Autora

Ważne decyzje - rozwój
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 796 zł brakuje
68%
Mam możliwość poświęcenia większej ilości czasu, a co za tym idzie - bardziej rozwijać swoją działalność. Co to oznacza dla Was? Więcej ciekawych materiałów okołorpgowych (porady dla graczy i mg, wywiady, recenzje), jeszcze więcej sesji RPG na kanale.
Twórcze flow
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 2 296 zł brakuje
42%
To oznacza dla mnie jeszcze więcej czasu na spisywanie autorskich scenariuszy, tworzenie publikacji oraz gier fabularnych. To zdecydowanie wiele dobra dla Was!
Popularyzacja edukacyjnego charakteru gier fabularnych
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 296 zł brakuje
34%
Mam czas i moce przerobowe do tego, żeby móc rozwijać dwa ważne dla mnie projekty: RPG skierowane do instytucji kultury i RPG jako narzędzie do grania z osobami 65+. Twórzmy razem ewolucję! Niech z dobrodziejstwa RPG korzystają jak najszerzej!
Dobry start - stabilność
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Stały przypływ z tego progu pozwoli mi na utrzymanie strony WWW, wsparcie graficzne i redaktorskie, sprzętowe (jeszcze lepszą jakość obrazu i dźwięku).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gry Frejtaga już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Żuchoś
Żuchoś
120 zł
Łukasz Lenart
Łukasz Lenart
120 zł
Szaro Bury
Szaro Bury
60 zł
Wiedźmin Hed
Wiedźmin Hed
26 zł
Dominika Stachura
Dominika Stachura
120 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.