Avatar użytkownika

Shinami

15
patronów
420 
miesięcznie
4 960 
łącznie
15
patronów
420 zł 4 960 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Cześć! Niezmiernie mi miło, że zdecydowałeś/łaś się wesprzeć mnie przy tworzeniu kanału. Jeżeli masz ochotę, zapraszam Cię do mojej facebookowej grupy dla Patronów - gdzie będziemy wspólnie wybierać tematy odcinków, tematy "Kącików Wiedzy o Japonii", a także po prostu rozmawiać - nie tylko o Kraju Kwitnącej Wiśni! :)
20 zł miesięcznie
Hej! Przyjmij moje serdeczne podziękowania za pomoc przy pracy nad kanałem. Twoje środki z pewnością pomogą mi w realizacji celów, które sobie wyznaczyłam oraz w udoskonalaniu jakości moich filmów. Zapraszam Cię serdecznie do facebookowej grupy dla Patronów - jeżeli oczywiście masz ochotę. Będziemy tam dyskutować i głosować na tematy nadchodzących odcinków. Dodatkowo, otrzymasz ode mnie specjalną przypinkę z logo kanału :)
Twoje imię (lub też pseudonim) pojawi się również na "Liście Osób Wspierających" na końcu każdego mojego odcinka. Przysługiwać Ci również będą wszelkie nagrody wymienione w niższych progach :)
30 zł miesięcznie
Hej! Przyjmij moje serdeczne podziękowania za pomoc przy pracy nad kanałem. Twoje środki z pewnością pomogą mi w realizacji celów, które sobie wyznaczyłam oraz w udoskonalaniu jakości moich filmów. Zapraszam Cię serdecznie do facebookowej grupy dla Patronów - jeżeli oczywiście masz ochotę. Będziemy tam dyskutować i głosować na tematy nadchodzących odcinków. Dodatkowo, otrzymasz ode mnie elektroniczny certyfikat Patrona. Twoje imię (lub też pseudonim) pojawi się również na "Liście Osób Wspierających" na końcu każdego mojego odcinka. Przysługiwać Ci również będą wszelkie nagrody wymienione w niższych progach :)
50 zł miesięcznie
Serwus! Przyjmij moje serdeczne podziękowania za pomoc przy pracy nad kanałem. Twoje środki z pewnością pomogą mi w realizacji celów, które sobie wyznaczyłam oraz w udoskonalaniu jakości moich filmów. Zapraszam Cię serdecznie do facebookowej grupy dla Patronów - jeżeli oczywiście masz ochotę. Będziemy tam dyskutować i głosować na tematy nadchodzących odcinków.
Twoje imię (lub też pseudonim) pojawi się również na "Liście Osób Wspierających" na końcu każdego mojego odcinka, a także zostanie ono wyczytane na głos, jako "Patroni Specjalni". Przysługiwać Ci również będą wszelkie nagrody wymienione w niższych progach :)
100 zł miesięcznie
Wow... cześć! Przyjmij moje serdeczne podziękowania za tak ogromną pomoc przy pracy nad kanałem. Twoje środki z pewnością pomogą mi w realizacji celów, które sobie wyznaczyłam oraz w udoskonalaniu jakości moich filmów. Zapraszam Cię serdecznie do facebookowej grupy dla Patronów - jeżeli oczywiście masz ochotę. Będziemy tam dyskutować i głosować na tematy nadchodzących odcinków. Twoje imię (lub też pseudonim) pojawi się również na "Liście Osób Wspierających" na końcu każdego mojego odcinka, a także zostanie ono wyczytane na głos, jako "Patroni Specjalni". Otrzymasz również ode mnie pocztą upominek - przypinkę z logo kanału :)
300 zł miesięcznie
Szaleństwo! Chciałabym, żebyś wiedział, że Twoja ogromna pomoc jest dla mnie nieoceniona. Środki te z pewnością pomogą mi w realizacji celów, które sobie wyznaczyłam oraz w ciągłym udoskonalaniu jakości moich filmów. Zapraszam Cię serdecznie do facebookowej grupy dla Patronów - jeżeli oczywiście masz ochotę. Będziemy tam dyskutować i głosować na tematy nadchodzących odcinków. Dodatkowo, otrzymasz ode mnie specjalny kubek z logo kanału :)
Twoje imię (lub też pseudonim) pojawi się również na "Liście Osób Wspierających" na końcu każdego mojego odcinka, a także zostanie ono wyczytane na głos, jako "Patroni Specjalni". Dwa razy do roku przysługiwał ci będzie również wybór sprawy, która zostanie przeze mnie opowiedziana na kanale.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Shinami w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, z tej strony Shinami z kanału "Japonia: W Ramionach Zbrodni!"! Hobbystycznie zajmuję się tworzeniem podcastów i filmów o sprawach kryminalnych, które miały miejsce na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Jeżeli tylko masz ochotę, zapraszam Cię serdecznie do swojego świata :3

 

O Autorce


 

Cześć, z tej strony Shinami z kanału "Japonia: W Ramionach Zbrodni!"!

Mam na imię Marcelina i od niedawna hobbystycznie zajmuje się tworzeniem podcastów i filmów o zbrodniach kryminalnych, które miały miejsce na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Od wielu lat czynnie interesuję się kryminologią i kryminalistyką, do tego stopnia, iż był w moim życiu taki czas, w którym byłam przekonana, że właśnie z tą częścią mojego życia zwiążę swoją przyszłą pracę. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna oraz magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Planowałam pracę z trudną młodzieżą po przejściach lub też karierę w służbach mundurowych, jednak pewne wydarzenia z mojego życia spowodowały, że musiałam zrezygnować z mojego małego marzenia i ostatecznie skupić się na czymś innym.

Niemniej jednak - pasja do zagadek kryminalnych we mnie nie zgasła i zapragnęłam robić coś, co pozwoli mi realizować się na tej płaszczyźnie. Od wielu lat na bieżąco słuchałam podcastów kryminalnych innych, popularnych twórców, czy to na platformie Youtube czy na Spotify i pewnego dnia podjęłam decyzję, że spróbuję swoich sił w tym temacie. Zauważyłam jednak, że sprawy polskie i amerykańskie są opracowywane tak często, że sprawy powtarzają się na różnych kanałach polskojęzycznych, a nie chciałam być kolejną osobą powielającą schemat. Z tego powodu postanowiłam połączyć pasję do kryminalistyki z moim drugim ogromnym hobby - kulturą Japonii.

Uzmysłowiłam sobie, iż na polskim Youtubie nie istniał wcześniej kanał, który opowiadałby o zbrodniach dokonanych na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni, a wiem, iż sprawy z Japonii są równie ciekawe jak te z Europy czy Ameryki. Zdaję sobie jednak sprawę, iż wiele osób nie słyszało wcześniej o żadnej z nich, ponieważ mieszkając w Polsce mamy utrudniony dostęp do japońsko-języcznych źródeł, a nawet gdybyśmy taki mieli - umówmy się, niewielki procent Polaków potrafi porozumiewać się płynnie w tym języku :)

Dlatego też postanowiłam zrobić użytek z faktu, iż przez kilka lat uczyłam się języka japońskiego pod okiem rodowitego Japończyka. Dzięki temu jestem w stanie dotrzeć do źródeł sporządzonych przez japońskich twórców, którzy przebywając na terenie kraju docelowego mają okazję lepiej, dokładniej zapoznać się ze sprawą.

 

O kanale


 

Na moim kanale pragnę przedstawić wszystkim zainteresowanym zarówno najciekawsze japońskie sprawy kryminalne, ale nie tylko. Moim celem jest również opisywanie i propagowanie bogatej kultury Kraju Kwitnącej Wiśni, ponieważ głęboko wierzę, że skoro ja tak bardzo zakochałam się w japońskich obyczajach, to może jest wśród nas więcej osób, które uznają ją za tak samo fascynującą i magiczną. Dlatego na końcu każdego odcinka dodaję tzw. "Kącik Wiedzy o Japonii", w którym pokrótce przedstawiam jakiś ciekawy aspekt kulturowy, mniej lub bardziej powiązany z tematem odcinka.

Wymyśliłam również dwie serie dodatkowe, które również pojawiają się na kanale w pierwszy oraz ostatni czwartek miesiąca. Są to serie TOSHI DENSETSU, czyli prawdziwe zbrodnie dotyczące japońskich legend miejskich oraz KOTAE NASHI - czyli niewyjaśnione do dziś przypadki morderstw i zaginięć, nad których przebiegiem możemy wspólnie zastanowić się w komentarzach.

Na moim kanale "Japonia: W Ramionach Zbrodni" publikuję nowy filmik co czwartek w godzinach popołudniowych.

Jeżeli macie ochotę, możecie wspomóc mnie i moją pracę. Pamiętajcie, że jest to jednak zupełnie dobrowolne. Chciałabym publikować odcinki częściej niż raz w tygodniu, jednak obecnie, ze względów finansowych, jest to niemożliwe. Chciałabym również zainwestować w lepszy sprzęt, taki jak mikrofon wyższej klasy lub też nowocześniejszy program do montażu audio i video, które pozwolą mi na poprawę jakości publikowanych materiałów.

Dziękuję serdecznie za to, że poświęciliście mi choćby chwilę swojego cennego czasu. Zapraszam na swój kanał i... mata ne, bai bai!

Cele Autora

Podcasterka na pełen etat!
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 080 zł brakuje
16%
Taka kwota miesięcznie pozwoliłaby mi na zajęcie się prowadzeniem kanału w pełnym wymiarze godzin. Odcinki pojawiały by się dużo częściej i były by zdecydowanie dłuższe - ponieważ na research mogłabym poświęcić znacznie więcej czasu. Mogłabym również na spokojnie zastanowić się nad nowymi seriami i w pełni oddać temu, co kocham.
Program do obróbki grafiki
  • 50 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Do przygotowania grafik, które pojawiają się w odcinkach, używam programu, którego miesięczna subskrypcja kosztuje 50zł. Chciałabym kontynuować korzystanie z pakietu premium, ponieważ za niewielką cenę daje on całkiem duże możliwości!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Shinami już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

A.B.SURD
A.B.SURD
30 zł
Beri Berry
Beri Berry
20 zł
Sławek D. Botwin
Sławek D. Botwin
30 zł
Tsuyami
Tsuyami
10 zł
Edzik
Edzik
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.