Avatar użytkownika

Jarosław Małek

2
patronów
30 
miesięcznie
60 
łącznie
2
patronów
30 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję! Ziarnko do ziarnka, a będzie chleb z tej mąki. Jeśli tu trafiłeś to masz świadomość, że realizacja wielu projektów jest związana ponoszeniem różnych stałych kosztów, dlatego dziękuję za zrozumienie i objęcie patronatu. W tym progu możliwe jest też wsparcie jednorazowe, kwartalne lub półroczne. W ramach podziękowania za objęcie tym progiem Patronatu na okres 12 miesięcy przekażemy na wskazany adres:
a) naturalne, antybakteryjne mydło z oliwy z oliwek (200g), wykonane metodą rzemieślniczą, które oczyszcza i nawilża skórę
lub
b) oryginalny, ręcznie wykonany medalik (krzyżyk naszyjnik z drzewa oliwnego na rzemyku sznurkowym) wykonany przez zaprzyjaźnionych chrześcijan w Betlejem w Ziemi Świętej.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie! Każdy z nas nosi skarb w naczyniach glinianych. Nie bądź gliną w rękach losu! Wspieranie poszukiwania prawdy oraz sensu życia to kluczowe kwestie dla większości myślących ludzi. Dzięki Twojemu patronatowi możliwe jest formowanie otaczającej nas bezkształtnej gliny i jej przemiana z korzyścią i pomocą dla siebie i innych. W tym progu możliwe jest też wsparcie jednorazowe, kwartalne lub półroczne.
W ramach podziękowania za objęcie tym progiem Patronatu na okres 12 miesięcy przekażemy na wskazany adres:
a) naturalne, niejonowe srebro koloidalne (200ml) o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwwirusowym; cząsteczki srebra wspomagają niszczenie szkodliwych bakterii, wirusów, pleśni i grzybów oraz leczenie egzemy, trądziku i grzybów, płukania ust i mycia zębów
lub
b) oryginalną płaskorzeźbę Świętej Rodziny z drzewa oliwnego wykonaną przez zaprzyjaźnionych chrześcijan w Betlejem w Ziemi Świętej.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wiara góry przenosi! Człowiek ma swoje ograniczenia myślowe i technologiczne, ale dla Pana Boga nie ma nic niemożliwego. Wiedza i nauka nie potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania, a wtedy nadchodzi decyzja o kroku w nieznane. Warto o tym pamiętać, że stojąc na brzegu oceanu nic się o nim nie dowiemy jeśli nie poznamy jego głębi. Ten próg wsparcia pozwala rozwijać, wywierać wpływ i kształtować postawy, tak by ten krok w nieznane nie zakończył się katastrofalnym upadkiem, ale wznosił każdego do lepszego świata.
Dziękuję za Twoją hojność! W tym progu możliwe jest też wsparcie jednorazowe, kwartalne lub półroczne.
W ramach podziękowania za objęcie tym progiem Patronatu na okres 12 miesięcy przekażemy na wskazany adres:
a) naturalny, niejonowy cynk koloidalny (200ml), odpowiedzialny za regulację metabolizmu związków węglowodanowych i białkowych, mineralizację kości oraz poziom cholesterolu we krwi; cynk oczyszcza organizm z metali ciężkich
lub
b) oryginalny krzyż ścienny z drzewa oliwnego z fragmentami ziemi, skał, piasku pochodzących z Ziemi Świętej, wykonany przez zaprzyjaźnionych chrześcijan w Betlejem.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Rzucasz wielkie koło ratunkowe! Pokonanie tego progu to szansa, by nie tylko brać, ale też w miarę możliwości patronować innym zalążkowym projektom, wartym takiego wsparcia. Jesteśmy narodem emigracji podążającym za chlebem powszednim. Kształcimy młodych, a oni wyjeżdżają do pracy za granicą często nie mając szans na ich realizację w kraju. Warto to zmieniać i budować społeczeństwo myślące kreatywnie, pracujące efektywnie i żyjące według zasad nieprzemijających. Dziękuję za to, że bierzesz w tym udział w tym procesie. W tym progu możliwe jest też wsparcie jednorazowe, kwartalne lub półroczne.
W ramach podziękowania za objęcie tym progiem Patronatu na okres 12 miesięcy przekażemy na wskazany adres:
a) naturalne, niejonowe złoto koloidalne (200ml) - katalizator, który spowalnia proces utraty kolagenu i elastyny ze skóry, hamuje proces starzenia się; jest antybakteryjne, nawilża i łagodzi podrażnienia
lub
b) oryginalny krzyż ścienny z tekstem błogosławieństwem domu, Drogą Krzyżową lub Ostatnią Wieczerzą drzewa oliwnego oraz z fragmentami ziemi, skał, piasku pochodzących z Ziemi Świętej, wykonany przez zaprzyjaźnionych chrześcijan w Betlejem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jarosław Małek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kieruję się mottem Świętego Anzelma: CREDO UT INTELLIGAM - Wierzę, żeby zrozumieć.
Zrozumienie wymaga stałego poszukiwania, uważnej obserwacji i analizy zjawisk oraz nieustannego pogłębiania wiedzy i wiary. Wspieram wszystko, to co jest z tym związane i proszę o wsparcie realizowanych projektów.


 

Credo ut intelligam - Wierzę, żeby zrozumieć. 

Jarosław Małek - inżynier budownictwa, certyfikowany mistrz budownictwa pasywnego, dyplomowany cieśla konstrukcyjny i brakarz drewna, przedsiębiorca.

Boomer poszukujący dialogu, nawrócony Zacheusz, pomocnik Świętego Józefa. Mąż, ojciec, dziadek.

Publikuję w zakresie renowacji zabytków architektury drewnianej i ich wzmacniania za pomocą kompozytów. Prowadzę blog z codziennymi rozważaniami opartymi na Biblii i znakach czasu.

Od czasu do czasu klawiaturę do edycji tekstów zamieniam na mikrofon lub instrument muzyczny.

Fundacja "INSTYTUT TATRAN" działa w dwóch obszarach:

1) edukacja: uczymy ZROZUMIEĆ jak mądrze korzystać z zasoby naturalnych, takich jak drewno konstrukcyjne, które jest surowcem odnawialnym i może być zdrowym, ekonomicznym, bezpiecznym i energetycznym materiałem budowlanym. Wspieramy proces projektowania i budowania bezpiecznych ogniotrwałcyh konstrukcji budowlanych, a także wpieramy teoretycznie i praktycznie ochronę drewna oraz renowację zabytków architektury drewnianej.

2) formacja społeczno-religijna: pomagamy UWIERZYĆ, że warto działać na rzecz dialogu w kulturze i religii chrześcijańskiej oraz wspierać rozwój i odpowiedzialność głównie mężczyzn, bez wykluczania kogokolwiek. 

Zapraszam do śledzenia, subskrybowania, udostępniania i wspierania tych projektów.

Grafika pochodzi z zasobów własnych lub z płatnej bazy Freepick.

 

Dotychczasowe publikacje autora:

1. MAŁOPOLSKA - W PRZESZŁOŚCI.

Materiały pomocnicze do prowadzenia prac remontowych i konserwatorskich w zabytkowych i muzealnych obiektach architektury drewnianej.

2. THINK GREEN - konferencja Forum Energy AGH Kraków.

Czy naprawdę potrzebujemy aż tak dużo energii, nawet, gdy jest ona zielona?

 

3. KOMPOZYT EXPO Kraków.

Wzmocnienia strukturalne za pomocą materiałów kompozytowych w budownictwie. 

 

4. INNY PUNKT MYŚLENIA.

Wprowadzenie do architektury zawierzenia i technologii modlitwy wstawienniczej.


 

Inne projekty autorskie i zespołowe w fazie rozwoju:

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Jarosław Małek w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jarosław Małek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.