Fundacja Kobiety w chirurgii

W Patronite od 29.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 534

Liczba Patronów: 575

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
805 miesięcznie
16 025 łącznie
Wierzymy, że możemy mieć w Polsce medycynę opartą na zaufaniu, współpracy, mentoringu, wzajemnym szacunku i ze wspaniałymi celami. Wspieramy lekarki, pielęgniarki i położne pracujące w specjalizacjach zabiegowych.

O Autorze

"Wierzymy, że możemy mieć w Polsce medycynę opartą na zaufaniu, współpracy, mentoringu, wzajemnym szacunku i ze wspaniałymi celami."

Fundacja Kobiety w Chirurgii jest organizacją mającą na celu inspirowanie do rozwoju oraz zapewnianie wszechstronnego wsparcia dla lekarek, pielęgniarek i położnych pracujących w specjalizacjach zabiegowych.

Chcemy mobilizować kobiety do angażowania się w proces zmian w polskiej medycynie. Wdrażamy programy, które dadzą szansę na równy start i rozwój w specjalizacjach zabiegowych, pomogą zdobywać przydatne umiejętności oraz zapewnią kobietom wsparcie i opiekę - merytoryczną, prawną i psychologiczną. Zależy nam by chirurgię w Polsce prowadziły zgrane i zmotywowane zespoły a praca każdej z tworzących je osób była na równi doceniana i szanowana.

Jesteśmy kobietami, matkami, lekarkami, pielęgniarkami i położnymi. Kochamy swoją pracę. Chcemy, żeby nasza pasja mogła się rozwijać w profesjonalnym, sprzyjającym i wspierającym środowisku. Wierzymy w siłę dobrej współpracy na rzecz pacjentów i rozwoju.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Danuta Kościańska
Danuta Kościańska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Agata Dobrołęcka
Agata Dobrołęcka
Próg: 10 zł
Beata Świątkowska-Kotulska
Beata Świątkowska-Kotulska
Próg: 50 zł
Agnieszka Pospiszyl
Agnieszka Pospiszyl
Próg: 25 zł