Któż jak Bóg

W Patronite od 01.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 266

Liczba Patronów: 323

Zostań Patronem
Kup na prezent
63 patronów
2 265 miesięcznie
6 355 łącznie
Połączyło nas pragnienie szerzenia czci św. Michała Archanioła, zdobywaniu dusz dla Chrystusa i dzielenia się Jego Miłością. Wydajemy dwumiesięcznik "Któż jak Bóg" i kwartalnik "The Angels Magazine". Jesteśmy na YouTube - publikujemy rekolekcje internetowe, świadectwa i prowadzimy modlitwy.

O Autorze

"Powściągliwość i praca" to charyzmat Zgromadzenia św. Michała Archanioła, pod którego sztandarem prowadzimy naszą działalność medialną. W tym duchu staramy się żyć na co dzień.

Od 30 lat wydajemy dwumiesięcznik "Któż jak Bóg" o aniołach i życiu duchowym, a od 8 lat kwartalnik w j. angielskim "The Angels - messengers from a loving God" - chcemy zanieść Dobrą Nowinę na każdy kraniec świata. 

To dzięki intensywnej pracy i dobroci serc naszych Darczyńców jesteśmy w stanie głosić Ewangelię zarówno w świecie realnym (prowadząc rekolekcje czy publikując czasopisma i książki), jak i wirtualnym i docierać do nowych osób.

Pragniemy, by to, co robimy przyczyniało się ku większej Chwale Boga. Jednocześnie staramy się, by nasze materiały były zrobione profesjonalnie i z dbałością o  szczegóły, tak, by podobały się Widzom i służyły duchowemu wzrostowi.  

 

"KTÓŻ JAK BÓG" NA YOUTUBE

„Możemy wybudować wiele kościołów. Ale jeśli nie będziemy mieli własnych mediów, te kościoły będą puste.“ —  mówił św. o. Maksymilian Maria Kolbe

Pandemia sprawiła, że musieliśmy przeorganizować naszą działalność. I tak, we wrześniu 2020 roku uruchomiliśmy kanał na YouTube. Dziś, po ponad 2 latach, cieszymy się 58 tysiącami subskrypcji! Jednak nie spoczywamy na laurach, tylko niestrudzenie działamy dalej - tworząc kolejne nowości filmowe, w których można zobaczyć Księży Michalitów, Siostry Michalitki i świadectwa przyjaciół św. Michała Archanioła.

 

PRZYSZŁOŚĆ

Wciąż mamy ogromne pragnienie głoszenia Chrystusa za pomocą mediów, a do tego niezbędne jest inwestowanie w ich rozwój. Istnienie kanału na YouTube wiąże się z koniecznością zakupu sprzętu, inwestowania w fachową ekipę, która zajmuje się produkcją i postprodukcją filmów. Chcielibyśmy uruchomić także spotkania na żywo ONLINE z księżmi michalitami, podczas których internauci mogliby zadawać pytania. Pragniemy również kontynuować prace związane z produkcją kolejnych świadectw, które wymagają większych nakładów finansowych i czasowych. 

Dlatego prosimy CIEBIE o wsparcie. W zamian obiecujemy:

- więcej dobrej jakości wartościowych filmów,

- więcej głębokich rekolekcji

- profesjonalnie nagrane świadectwa działania Boga w życiu konkretnych osób

- spotkania online na żywo, podczas których można zadawać pytania prowadzącemu je duchownemu

 

Tymczasem już dziś zapraszamy na nasz kanał - TUTAJ

Zostańcie z Bogiem i aniołami!

Któż jak Bóg!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Mandat
Agnieszka Mandat
Próg: 20 zł
Rafał Palkowski
Rafał Palkowski
Próg: 30 zł
Maria Nowakowska
Maria Nowakowska
Próg: 50 zł
Daniela Bartosiak
Daniela Bartosiak
Próg: 10 zł
Agnieszka Baczyńska
Agnieszka Baczyńska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł