Luxury Second Hand

W Patronite od 13.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2265

Liczba Patronów: 1746

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
60 miesięcznie
110 łącznie
Tutaj kupisz tanio luksusowe rzeczy i będziesz wyglądać jak milion dolarów. Nie sztuka iść do sklepu i kupić rzeczy z wieszaka - to każdy potrafi. Kupić jednak tanio coś pięknego i dać rzeczy drugie życie - to jest sztuka.

O Autorze

Nasza grupa na FB "Luxury_Second_Hand" to miejsce spotkań fascynatów dobrej jakości mody w stylu "slow fashion".  Od 12 lat, jako Fundacja Zielony Horyzont promujemy ideę dawania drugiego życia rzeczom. Chcemy zacząć promować szerzej grupę, aby zwiększyć zasięg dotarcia do potencjalnych klientów.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Renata Kropkowska
Renata Kropkowska
Próg: 10 zł
Izabela Rukat
Izabela Rukat
Próg: 10 zł
Katarzyna Respondek
Katarzyna Respondek
Próg: 20 zł
Aga de Rostka
Aga de Rostka
Próg: 10 zł
Aga Makos
Aga Makos
Próg: 10 zł