Avatar użytkownika

Meteomodel

12
patronów
255 
miesięcznie
12 115 
łącznie
12
patronów
255 zł 12 115 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za wpłatę. Mała kwota, a cieszy.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy. 10 zł to już poważna wpłata! Widząc to nie czujemy, że pracujemy nad stroną za darmo! Zachęca nas to do dalszej pracy!
25 zł miesięcznie
Dziękujemy! Widzimy, że doceniasz to co robimy. Jesteśmy wdzięczni za tę wpłatę. Doceniony człowiek zawsze bardziej się stara.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy!
Zaszalałeś/aś! Bardzo się cieszymy. Lubimy takich szaleńców jak Ty!
100 zł miesięcznie
Jesteśmy zaskoczeni! Super, że w nas wierzysz. Cieszymy się z tej wpłaty bo pokrywa ona miesięczną opłatę za utrzymanie strony!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Meteomodel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil został założony po namowach czytelników bloga, którzy chcieliby wesprzeć naszą działalność. Po kilku miesiącach w końcu się skusiliśmy i tu jesteśmy. Meteomodel to blog tworzony z pasją.

W 2008 roku stronę „Pogoda i Klimat” stworzył Piotr Djaków (zdjęcie) – pasjonat meteorologii i klimatologii. Każdy post, artykuł czy informacja są dokładnie sprawdzane. W 2016 roku do zespołu dołączyła Klaudia Kinga Bryś jako Wredna Pani Moderator, która po dziś dzień pilnuje porządku w dyskusjach.  Dokładamy wszelkich starań, by informacje zawarte na naszej stronie były prawdziwe i rzetelnie opisywały aktualną sytuację. Polecamy czytanie naszego bloga, gdzie znajdziecie nie tylko ciekawe artykuły dotyczące tego co się dzieje w Polsce jak i na świecie, ale i informacje na temat nowości na stronie. Listę ostatnich wpisów na blogu można odnaleźć na dole tej strony.

 

W chwili obecnej meteomodel generuje zyski równe jakieś minus 1000zł rocznie, co jest powiedzmy średnio motywujące. Nie jest to może jakaś wielka strata, ale umówmy się – po 12 latach pracy nad serwisem człowiek zaczyna się zastanawiać: po co ja to robię, szczególnie że wiele rzeczy ma teraz w sieci, a resztę może sobie oprogramować lokalnie, nie kopiąc się przy tym z co wredniejszymi jednostkami. Opcja reklam obecna przez jakiś czas na meteomodelu była początkowo bardzo atrakcyjna, ale w miarę upływu czasu była również coraz bardziej irytująca, stąd mimo, że przynosiła jakieś zyski, z niej zrezygnowałem (prawdopodobnie bardziej to wkurzało użytkowników, niż mnie radowało ;))

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Meteomodel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Pit
Piotr Pit
50 zł
Dariusz Fiołka
Dariusz Fiołka
25 zł
Anonimowy patron
10 zł
Andrzej Stanisławczyk
Andrzej Stanisławczyk
5 zł
Mariusz Kędzierawski
Mariusz Kędzierawski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.