Meteomodel

W Patronite od 29.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 784

liczba Patronów: 457

21 patronów
195 zł miesięcznie
195 zł łącznie
Profil został założony po namowach czytelników bloga, którzy chcieliby wesprzeć naszą działalność. Po kilku miesiącach w końcu się skusiliśmy i tu jesteśmy. Meteomodel to blog tworzony z pasją.

O Autorze

W 2008 roku stronę „Pogoda i Klimat” stworzył Piotr Djaków (zdjęcie) – pasjonat meteorologii i klimatologii. Każdy post, artykuł czy informacja są dokładnie sprawdzane. W 2016 roku do zespołu dołączyła Klaudia Kinga Bryś jako Wredna Pani Moderator, która po dziś dzień pilnuje porządku w dyskusjach.  Dokładamy wszelkich starań, by informacje zawarte na naszej stronie były prawdziwe i rzetelnie opisywały aktualną sytuację. Polecamy czytanie naszego bloga, gdzie znajdziecie nie tylko ciekawe artykuły dotyczące tego co się dzieje w Polsce jak i na świecie, ale i informacje na temat nowości na stronie. Listę ostatnich wpisów na blogu można odnaleźć na dole tej strony.

 

W chwili obecnej meteomodel generuje zyski równe jakieś minus 1000zł rocznie, co jest powiedzmy średnio motywujące. Nie jest to może jakaś wielka strata, ale umówmy się – po 12 latach pracy nad serwisem człowiek zaczyna się zastanawiać: po co ja to robię, szczególnie że wiele rzeczy ma teraz w sieci, a resztę może sobie oprogramować lokalnie, nie kopiąc się przy tym z co wredniejszymi jednostkami. Opcja reklam obecna przez jakiś czas na meteomodelu była początkowo bardzo atrakcyjna, ale w miarę upływu czasu była również coraz bardziej irytująca, stąd mimo, że przynosiła jakieś zyski, z niej zrezygnowałem (prawdopodobnie bardziej to wkurzało użytkowników, niż mnie radowało ;))

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!