mrAkumulator

W Patronite od 25.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 377

liczba Patronów: 369

22 patronów
530 zł miesięcznie
2 680 zł łącznie

mrAkumulator na 100%

10 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

9 470 zł

brakuje

mrAkumulator to projekt, który narodził się w firmie Świat Akumulatorów. Wszystko co robię dla Widzów, Czytelników i Miłośników Akumulatorów i Prostowników, robię w wolnych chwilach. Nadszedł czas aby to zmienić i ustawić inaczej priorytety.

Podstawowym celem miesięcznym jest kwota 10.000zł/miesięcznie, która pozwoli zająć się wyłącznie kanałem mrAkumulator i realizować w sposób niezależny testy i badania akumulatorów dostępnych na Polskim rynku, odwiedzać i prezentować najlepsze sklepy akumulatorowe w Naszym kraju.

NIBRA "Niezależny Instytut Badań Rynku Akumulatorów"

25 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

24 470 zł

brakuje

W najśmielszych marzeniach nie przypuszczałem, że będę określany jako Youtuber, Dziennikarz czy po prostu mrAkumulator. Stało się jednak i cieszę się bardzo. Kwota 25.000zł/miesięcznie pozwoli mi uruchomić "Niezależny Instytut Badań Rynku Akumulatorów"NIBRA, którego wyposażę w profesjonalny sprzęt do badań akumulatorów i z całych sił będę pracował na rzecz swoich Patronów aby mogli mieć pewność, że akumulatory, które będę badał w ich imieniu otrzymają rzetelną ocenę, co pozwoli Konsumentom dokonywać świadomych wyborów, popartych rzetelnymi badaniami.
Zostań Patronem