Avatar użytkownika

Nasze Radio Wałbrzych

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nasze Radio Wałbrzych w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nasze Radio Wałbrzych, powstałe w październiku 2023 r., to lokalne radio internetowe, którego misją jest promowanie kultury, historii i lokalnych talentów, oferując ciekawe audycje dla każdego. Rozgłośnia tworzy unikalną przestrzeń radiową opartą na lokalnych wartościach.

Nasze Radio Wałbrzych to lokalne radio internetowe powstałe w październiku 2023 roku. Jego założycielem oraz głównym prezenterem jest Leszek Grodziński - doświadczony radiowiec, który w latach 90. prowadził swoje programy w rozgłośniach takich jak Radio Wałbrzych i BRW, dwóch nieistniejących już stacjach. W stałej ramówce można znaleźć ciekawe, niekomercyjne i skupione na lokalnym środowisku audycje, takie jak "Mikser kulturalny" prowadzony przez Pawła Ludwiczaka, autora strony "Wałbrzych - #tunicsieniedzieje", "Historia Wałbrzyskiego Rocka", "Soul muzyka duszy i jej okolice", czy też "Wałbrzyska scena muzyczna wczoraj i dziś". Misją przedsięwzięcia jest promowanie kultury, historii oraz lokalnych talentów, tworząc tym samym atrakcyjną ofertę dla społeczności Wałbrzycha i okolic. Nasze Radio Wałbrzych stawia na autentyczność i angażuje słuchaczy w tworzenie unikalnej przestrzeni radiowej, bazującej na lokalnych wartościach i wspólnocie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nasze Radio Wałbrzych już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.