Nuty Pro

Nuty Pro to zbiór opracowań polskich pieśni, które można wysłuchać w formie nagrania wideo.

O Autorze

🎵 Czym jest serwis Nuty Pro?

Nuty Pro to zbiór opracowań polskich pieśni na pianino, organy, chór, orkiestrę dostępny pod adresem https://nuty.pro 

Nagrania wideo wszystkich utworów, które dostępne są pod adresem youtube.com/wwwNutyPro miały już prawie milion odtworzeń.

Serwis istnieje od 2013 roku a zamieszczone na stronach nuty zostały pobrane kilkadziesiąt tysięcy razy.

❤️ Jaki jest cel mecenatu Patronite?

Jak powiedział kiedyś Walt Disney, „nie robimy filmów, by zarabiać pieniądze; zarabiamy pieniądze, by robić więcej filmów” – i tak można podsumować wszystko, co robi Patronite. Dzięki temu, teraz każdy ma możliwość w prosty sposób zostać mecenasem swoich ulubionych artystów.

🎯 Co jest celem Nuty Pro?

Celem serwisu jest opracowanie nut wszystkich polskich pieśni kościelnych. Obecnie w serwisie jest opracowanych sto kilkadziesiąt zatem istnieje jeszcze wiele pieśni, które można starannie przygotować i udostępnić wszystkim do pobrania.

👏 Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wyrazić podziękowanie za pobrane nuty lub wysłuchaną melodię a zarazem wspierać rozwój serwisu Nuty Pro to Patronite oferuje taką możliwość - wystarczy poświęcić chwilę, aby przekazać swoją darowiznę.

Poniżej jedno z wielu nagrań dostępnych w serwisie Nuty Pro:

 

📓 Ile pozycji znajduje się w zbiorze?

Aktualnie zbiór zawiera ponad 140 plików pdf z nutami i tyle samo plików z nagraniami 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent