Tomasz Dorożała - Służba Apostolska "Ogień Przebudzenia"

W Patronite od 19.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 814

Liczba Patronów: 1086

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
520 miesięcznie
5 400 łącznie
Służba Apostolska Pełnej Ewangelii powołana, by Objawić PRAWDZIWE Serce Kochającego Ojca wszystkim narodom. [Jer 1:10] „ Daję ci dzisiaj władzę nad narodami i nad królestwami, abyś wykorzeniał i wypleniał, niszczył i burzył, odbudowywał i sadził.”

O Autorze

Witam przyjaciele, nazywam się Tomasz Dorożała.

Całe życie byłem człowiekiem "wierzącym", jednak "niepraktykującym". Dopiero w 2010 roku poznałem co to prawdziwie znaczy wierzyć. 

Przed 2010 byłem tym, którego nazywano "Zło". Rozwodnik, który zniszczył swoje życie, jak i życie innych. Byłem w ciężkiej depresji. Chciałem popełnić samobójstwo. Jednak kiedy poznałem osobiście Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela wszystko się zmieniło.

Dziś jestem mężem, ojcem, a także założycielem i usługującym w Służbie Apostolskiej "Ogień Przebudzenia". Odkąd poznałem prawdę, chcę się nią dzielić wszędzie, gdzie tylko mogę, by podnieść innych i pokazać im DROGĘ do Zbawienia - Prawdziwego Jezusa.

W tym celu prowadzę kanał YouTube pod nazwą Służba Apostolska Ogień Przebudzenia dla ludzi chcących poznać osobiście Jezusa Chrystusa. 

Jestem także misjonarzem w Indiach. Poniżej możesz zobaczyć zwiastun filmu: Głos Przebudzenia


Od 2011 roku bezpłatnie wypędzam demony, uzdrawiam chorych. Jestem proroczym kaznodzieją głoszącym poselstwa realnego Przebudzania w kraju i za granicą.

Służba ta całym sercem, jak i prawnie jest częścią Kościoła Chrześcijan Pełnej Ewangelii "Obóz Boży" Artura i Agaty Cerońskich.

 Byłem także dwa razy wzięty do Nieba i to co otrzymałem wtedy od Boga, to nie tylko jedno przesłanie, ale całokształt działań Służby, której angielska nazwa brzmi: "Blazing FIRE". Napisałem o tym w książce "Potęga nieba w człowieku".Książkę możesz kupić tutaj: KLIK


Moją misją jest zakładanie i wspomaganie kościołów, ażeby realnie wyposażać ludzi w narzędzia do życia w prawdziwym Przebudzeniu.
 

W 2015 roku założyłem pierwszy kościół pod nazwą "Ogień Przebudzenia", a w tym czasie służba jest w trakcie relokacji do miasta Gdańsk, gdzie działa już kolejna wspólnota - dom/siedziba -  pod nazwą "Potęga Nieba" Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii.

Ponadto od wielu lat na ulicach Polski Głoszę Ewangelię:
Mam także zamiłowania do muzyki i tworzę w wolnym czasie chrześcijański RAP pod pseudonimem PRZEBUDZONY.Jak możecie zobaczyć działania te są szerokie i głębokie, jednak to dopiero początek!

Chciałbym znacznie poszerzyć działania służby o radio, TV, itp. Jeśli chciałbyś wesprzeć te oraz przyszłe działania Służby to zapraszam - ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM.

Dzięki Bogu i Twojemu wsparciu to wszystko, co tworzymy, jest możliwe za co dziękuję w imieniu Jezusa Chrystusa. Niech się Tobie pomnaża.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Tobiasz Bizoń
Tobiasz Bizoń
Próg: 70 zł
Dariusz Brulinski
Dariusz Brulinski
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 40 zł
Daniel Łyskawka
Daniel Łyskawka
Próg: 40 zł
Kamila Zarychta
Kamila Zarychta
Próg: 40 zł