Avatar użytkownika

PetSister

2
patronów
100 
miesięcznie
6 030 
łącznie
2
patronów
100 zł 6 030 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dajesz piątaka na zwierzaka, dostajesz mlaszczącą wdzięczność zza rozświetlonych ocząt zadowolonego psiaka.
10 zł miesięcznie
Dyszka do dyszki i mamy worek smakołyków!

W ramach podziękowania zyskujesz dostęp do comiesięcznego foto-podsumowania i garści najświeższych wieści od naszych bezdomniaków.
20 zł miesięcznie
Dwie dyszki to już poważna inwestycja w smaczki. Dziękuję!

Dostęp do comiesięcznej relacji i przed Tobą stoi otworem, ale możesz mieć świadomość, że trafiłeś do większej ilości brzuszków ;)
50 zł miesięcznie
Patronie! Jesteś samodzielnym fundatorem sesji portretowej jednego zwierzaka.

W podziękowaniu zyskujesz dostęp do postów z comiesięczną relacją, a dodatkowo raz na kwartał otrzymasz pocztówkę z jednym z bohaterów sesji zdjęciowych.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie daje mi czas na obrabianie zwierzakowych zdjęć, a jest to proces trwający dłużej niż sama sesja zdjęciowa :)

W ramach podziękowania otrzymujesz wydruk wybranego przez Ciebie zdjęcia formatu A4, dostęp do comiesięcznego podsumowania moich działań oraz, raz na kwartał, zdjęcie w formacie pocztówkowym jednego z fotografowanych zwierzaków.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
3 dostępne miejsca
Chcąc pomagać większej ilości zwierząt w potrzebie, potrzebuję na to więcej czasu. Twoje wsparcie mi ten czas ofiarowuje.

W podziękowaniu, zapraszam Ciebie i Twojego pupila na sesję zdjęciową* Jeśli jednak, tak jak ja, nie lubisz stawać przed obiektywem, podaruję Ci duży wydruk wybranego przez Ciebie zdjęcia zwierzaków, którym razem pomagamy.

*Sesje zdjęciowe realizowane są na terenie Tarnowa (małopolskie).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PetSister w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Foto-pomoc dla bezdomnych zwierzaków, bo dobre zdjęcie to większa szansa na adopcję.

Cześć!

Jestem Martyna i jestem certyfikowanym petsitterem, opiekunem zwierząt domowych i fotografką samoukiem. 

​W dzieciństwie marzyłam o tym, żeby zostać weterynarzem-malarzem, co miało łączyć moją miłość do zwierząt i tworzenia. Życie miało dla mnie jednak zupełnie inne plany i marzenia te musiałam na długi czas odłożyć na bok, aż kilka lat temu poznałam pewną wyjątkową seniorkę amstaffkę, która wywróciła mi wszystko do góry nogami, złamała i... pomogła wrócić na właściwą ścieżkę. 

​Dziś powoli zaczynam rozkręcać swoją działalność: spaceruję z psami, nawiedzam koty podczas nieobecności opiekunów i biegam za zwierzakami z aparatem, od czterokopytnych po czterołape, często mając za modeli zwierzaki bezdomne, po przejściach, szukające swoich najlepszych ludzi.

Dlaczego Patronite?

Bo jeszcze nie zarobiłam tego pierwszego miliona, żeby móc go rozkurzyć na pieseczki ;) To tak w skrócie.

Dłuższa wersja jest taka, że dobre zdjęcie znacząco zwiększa szansę na adopcję. Zostając Patronem, dajesz mi więc więcej czasu na działanie wśród bezdomnych zwierząt, niż mogłam poświęcić do tej pory. Ten czas przekłada się na poznanie zwierzaków, oswojenie ich ze sobą i strzelającym aparatem, sesję zdjęciową i późniejszą edycję zdjęć. 

Sesje z bezdomnymi zwierzętami, najczęściej o nieznanej historii, często ze złymi doświadczeniami, bywają wymagające. Zdarzają się psy, którym wystarczy pół godziny i mamy super zdjęcia, z innymi o pierwszej sesji myślimy po dobrych kilku tygodniach od poznania.

Tango ciągle szuka swojego domu...
 

Ostatnie chwile Lary za kratami kojca, tydzień po wykonaniu tego zdjęcia przeprowadziła się do własnego domu :)
 

 

Wasze wsparcie to też kilogramy wspaniałych, śmierdzących smakołyków, które przewalają się przez pyszczki psiaków, ośmielają do kontaktu ze mną i motywują do współpracy. Zasada przez żołądek do serca pochodzi przecież od psa ;)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PetSister już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

marcin jucha
marcin jucha
50 zł
Teresa Szypulka
Teresa Szypulka
50 zł
Pan Nikt
Pan Nikt
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Fundacja "Iskierka"
Fundacja "Iskierka"
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.