Piekielny

W Patronite od 03.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2184

Liczba Patronów: 2367

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
80 miesięcznie
160 łącznie
Raper, autor, dramaturg teatralny, scenarzysta, aktor teatralny, człowiek bez orkiestry. Indywidualista, którego nikt nie potrafi tego oduczyć. Dlatego zarówno w muzyce, jak i w teatrze, wciąż wędruje sam, rzadko idąc na kompromis. Ale jak sam mówi - coś za coś.

O Autorze

Siemanko!

Jak wiecie, bądź nie wiecie, od kilkunastu lat siedzę w muzyce. Od zawsze na własną rękę, po drodze niejednokrotnie odrzucając to, co mi proponowano, w obawie o zbyt duży wpływ z zewnątrz na to, co tworzę. Dziś mam spokój, działam wciąż w pojedynkę i dzięki temu czuję, że to co robię, jest w stu procentach moje. Zarówno w muzyce, jak i w teatrze.

 

Patronite zakładam z kilku powodów, kolejność przypadkowa. Po pierwsze, rzecz jasna, robienie muzyki bez wsparcia z zewnątrz, wymaga ode mnie inwestowania w nią na co dzień. Po drugie, nie walczę już tak, jak za szczeniaka, o rozgłos, dotarcie jak najszerzej itd.. - mam swoje grono słuchaczy, które mi w zupełności wystarcza, doceniam każdego z nich i na nich chcę się skupić. Po trzecie, chcę tworzyć jeszcze więcej i jeszcze częściej. Wiem, że będę to robił, ale jeżeli znajdą się osoby, które chcą być w tym moim świecie na co dzień i wiedzieć więcej o tym, co powstaje - to jest dla Was miejsce. 

Planuję dużo działań. Od muzyki, przez spektakle teatralne, aż do książki, nad którą pracuję. Oczywiście patroni wiedzą o tym najszybciej i najwięcej, a jeżeli jakiś projekt zostanie ukończony, są wtedy ze mną i na bieżąco dowiadują się wszystkiego. 

Wprowadzę Was też w świat teatru, jeżeli jeszcze się z nim nie kumplujecie.

       

 

    

To chyba tyle, moją muzykę znajdziecie na YT, Spotify, Tidal i innych takich - to ona mówi o mnie najwięcej, więc to do niej Was odsyłam, jeżeli jeszcze jej nie znacie. 

Przede wszystkim zapraszam na Kanał na YouTube.

Trzymajcie się i bądźcie dla siebie dobrzy! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Nowak
Paweł Nowak
Próg: 30 zł
Natalia Seweryn
Natalia Seweryn
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł