W Patronite od 09.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1450

Liczba Patronów: 1826

Zostań Patronem
2 patronów
105 miesięcznie
520 łącznie

NURT: Bezpieczny system głosowania

150 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

45 zł

brakuje

148.84zł, to 39 dolarów. Tyle dokładnie kosztuje miesięczna subskrypcja JotForm pozwalająca nam na bezpieczne przeprowadzanie głosowań online w konkursach poetyckich. Gdybyśmy pomogli nam uzbierać na ten cel, to nie musielibyśmy już co miesiąc wykładać aż tyle z własnej kieszeni. To znacząco ułatwiłoby nam dalsze przeprowadzanie otwartych głosowań i konkursów poetyckich online w ogóle.

Odpowiednio przygotowani

500 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

395 zł

brakuje

Wszystkie działania Projektu Poetyckiego chcemy realizować dokładnie, skrupulatnie i jakościowo. Sami zarządzamy stroną i kontami społecznościowymi, odpisujemy osobiście na setki maili, projektujemy, piszemy, nawołujemy, zapraszamy i dziękujemy. Wszystko to zabiera nam ogromnie dużo czasu, zazwyczaj nocy (ponieważ mamy swoje regularne etaty), i pochłania całe hektolitry kawy. Za 500 zł miesięcznie mielibyśmy pewność, że nie zabraknie nam na kawę ani wszystkie potrzebne materiały. Pomagając nam osiągnąć ten cel znacząco poprawiacie nasze możliwości działania!

Odpowiednio przygotowani, wyspani i odżywieni

1 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

895 zł

brakuje

1000 zł dzielone na czworo może wydawać się nie wielką sumą, ale byłoby potężnym wsparciem naszych działań! Moglibyśmy bezpieczniej i odważniej planować i lepiej organizować swoje akcje, wiedząc, że możemy wydawać pieniądze na Projekt, nie zamartwiając się o to, co włożymy do gara.

Kwartalnik Poetycki w niskim nakładzie

2 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 895 zł

brakuje

Marzy nam się wydawanie Kwartalnika Poetyckiego na papierze. Niestety aby osiągnąć ten cel potrzebujemy już na samym starcie wkładu finansowego, którym nie dysponujemy. Sami projektujemy nasz kwartalnik, po nocach robimy korekty, skład i łamanie. To duża oszczędność, ale w żaden sposób nie ominiemy pozostałych kosztów wydawniczych - papier i tusz kosztują.
Z drukowaną wersją Kwartalnika Poetyckiego moglibyśmy dotrzeć do dużo większej ilości czytelników i lepiej realizować naszą misję.

Dzięki sprzedaży kwartalnika udałoby nam się także finansować lepsze nagrody dla organizowanych konkursów i slamów, a w przyszłości może nawet otworzyć własną fundację lub organizację z bezpieczną podstawą finansową.

Studio Projektu Poetyckiego

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 895 zł

brakuje

Trzeba marzyć odważnie. Dzięki takiej kwocie bylibyśmy w stanie stworzyć odpowiednią przestrzeń do tworzenia materiałów kwartalnika, nagrywania podcastów i przeprowadzania wywiadów. Obecnie, aby realizować swoje ambitne plany musimy każdorazowo mocno się nakombinować, często wypraszając cuda i zaginjąc czasoprzestrzeń, przez co musimy iść na wiele jakościowych i życiowych kompromisów.

Poetycka Rewolucja!

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 895 zł

brakuje

Wiemy, że to mało prawdopodobne, ale gdyby udało nam się osiągnąć taką kwotę, to moglibyśmy bez trudu otworzyć niezależne wydawnictwo i zacząć w najpiękniejszy sposób wspierać współczesną polską poezję - publikując objętościowo, jakościowo i estetycznie zadowalające tomiki poetyckie. Na pewno nie zawiedlibyśmy waszego gustu i smaku!

NURT: Medal co miesiąc

70 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Za 70zł/szt projektujemy i wykonujemy nasze szklane medale, które co miesiąc wręczamy zwycięzcom Cyklicznego Konkursu Poetyckiego NURT (zobacz galerię). Realizując ten cel mielibyśmy pewność, że na żadnym z konkursów nie zabraknie tej pięknej, głównej nagrody.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Małgorzata Maria Belniak
Małgorzata Maria Belniak
Próg: 5 zł