Polak w Albanii

16 patronów
Cześć z tej strony Polak w Albanii! Od stycznia 2020 roku prowadzę kanał,,Polak w Albanii''na którym w formie vlogów pokazuje swoje życie w Albanii Zostając Patronem twoje pieniążki zostają zagospodarowane na podróże, dzięki którym mogę pokazać piękno kraju, w którym mieszkam 😊 Dołącz do Nas😃

O Autorze

Cześć! Od stycznia 2020 roku prowadzę kanał,,Polak w Albanii''na którym w formie vlogów pokazuje swoje życie właśnie w tym kraju.

Inspiracje do nagrywania zaczerpnąłem od Pana Bartka z kanału,,BezPlanu" podczas jego pobytu tutaj.

Poprzez vlogi, chce pokazać Wam jak tak naprawdę, wygląda Albania.

Konto na Patronite zdecydowałem się założyć, aby móc zbudować bliższy kontakt z widzami, którzy postanowili się przyczynić do rozwoju kanału,,Polak w Albanii''oraz aby spełnić główny cel, czyli wyruszenie w podróż po tym całym zaskakującym kraju oczywiście wszystko dokumentując we vlogach.

Przyłącz się już dziś i zostań częścią grona osób budujących projekt,,Polak w Albanii''


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem