#Kurs777 - stworzyłam go z myślą o Tobie!

Obrazek posta

Drogi Patronie!

Dziękuję Ci, że razem budujemy Królestwo Boże tutaj na ziemi. Świat uczy nas, że jak zapłacisz to dostaniesz. Więcej jest jednak radości w dawaniu niż braniu. Ja też nie chcę ulegać presji tego świata, więc przygotowałam dla Ciebie nieoczekiwaną niespodziankę! Właśnie ukończyłam pracę nad internetowym Kursem 777. Praca nad systemem sprzedaży zajmie mi jeszcze chwilę, ale w ramach mojej wdzięczności za regularne wsparcie, udostępniam go dla Ciebie już dzisiaj i to całkowicie za darmo!

Jak do tego doszło?

Od ponad trzech lat, codziennie publikuję na Facebooku poranne inspiracje. W ciągu tego czasu dostałam tysiące świadectw od ludzi, którzy zwycięsko przeszli przez trudności właśnie dzięki nim. Napisałam również kurso-książkę o metamorfozie umysłu i stworzyłam stacjonarne kursy przemiany myślenia. Są to narzędzia, które w sposób bardziej usystematyzowany i długotrwały pomagają nauczyć się jak funkcjonuje natura człowieka. Robię to wszystko dlatego, że chcę szerzyć kulturę Królestwa Bożego i pomagać ludziom poznać i wypełnić plan, który Bóg dla nich przygotował. Dzięki takim ludziom jak ty – mogę to robić, nie martwiąc się o to jak za to wszystko zapłacę. Mogę skupić na tym co jest ważne i skuteczne.

Aktywnie działam w Polsce od ponad 25 lat i w tym czasie widziałam wiele dzieł, które szybko się rozpoczynały i dynamicznie rosły, ale z różnych powodów, po pewnym czasie wygasały. Jak napisałam doktorat z teologii i zaczęłam zgłębiać temat przemiany myślenia, zobaczyłam jak wiele osób, zmaga się z fałszywymi przekonaniami i schematami myślenia. Jestem przekonana, że wiele dzieł zakończyło się właśnie dlatego, że ludzie nie byli wystarczająco świadomi tego, jak funkcjonuje nasza natura i dali się oszukać, w konsekwencji doprowadzając do rozłamów, wypalenia i stagnacji. 

Czym jest Kurs 777?

Kurs 777 jest kolejną częścią mojej przygody z odkrywaniem tego, jak działają nasz duch, dusza i ciało. Przygotowałam 8-tygodniowy kurs omawiający 7 zagadnień, których przepracowanie pomoże Ci czerpać więcej radości i satysfakcji z codziennego życia. Rozwiąże wiele trudności, które da się pokonać tylko przez pracę nad swoją mentalnością. To, czego na nim uczę, naprawdę może zrewolucjonizować twoje życie! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach, które poruszam, jak kurs jest zbudowany, oraz co dla Ciebie przygotowałam, wejdź na stronę https://drannasaj.pl/kurs-777/ tam znajdziesz dużo wartościowych informacji.

Lekcja wprowadzająca do kursu jest dostępna dla każdego mojego patrona, natomiast cały kurs jest dla tych, którzy wspierają mnie regularnie kwotą 77 zł lub wyższą (aktywny subskrybent w trakcie trwania Kursu777). Jeżeli chcesz się na niego zapisać – wypełnij formularz dostępy tutaj i zacznij swoją rewolucję!

Jestem osobą, która wszystko osiągnęła dzięki pracy swoich rąk. Nie byłoby to jednak możliwe, bez pomocy Ducha Świętego! To właśnie On wspierał mnie tam, gdzie niedomagam i pomógł mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Głęboko wierzę, że z Jego pomocą każdy człowiek może osiągnąć sukces i żyć według planu!

 

Do dzieła!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...