Działamy!

Obrazek posta

Czołem!

Na wstępie pragniemy przeprosić wszystkich za ciszę, która panowała tu przez kilka ostatnich tygodni. Nie oznaczała ona bynajmniej zaprzestania działania, porzucenia patronów czy jakichś złych zmian zachodzących w klubie.

Jak zapewne wielu z Was wie, w kwietniu przenieśliśmy sklep, biuro i całą produkcję WARHOG.PL w nowe miejsce. Dzięki pomocy wielu wspaniałych osób udało nam się przeprowadzić sprawnie całą operację (jesteście wielcy!). Nowy lokal położony jest przy ul. Adama Mickiewicza 19A w Radomiu. Pozwala nam cieszyć się większą ilością miejsca, stołów do gry, spotkań, a także dodatkowym pomieszczeniem, które pełnić będzie funkcję chill roomu dla tych, którzy wolą porozmawiać czy zagrać w nieco cichszym i bardziej ustronnym otoczeniu.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić nas tutaj - zapraszamy!

Zmiana lokalu była jednym z Celów podanych na Patronite. Ponieważ został on wypełniony wcześniej niż było to zakładane, cele zostaną odpowiednio zedytowane, by dopasować je do nowej sytuacji :)

 

Biblioteka klubowa - tu mieliśmy mały zastój jednak już w poniedziałek przeprowadzimy głosowanie na 3 tytuły, które zasilą bibliotekę.

 

Koszulki i kubki klubowe - w czerwcu otrzymamy dostawę klubowych kubków i koszulek, które stanowią część nagród dla Patronów. Będziemy odzywać się do każdego z Patronów w kwestii ustalenia rozmiarów i czy koszulka ma być w kroju męskim czy damskim :)

Zobacz również

Grupa zamknięta dla Patronów
Rabaty dla Patronów z okazji Dnia Dziecka!
Kubki dla patronów już są

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...