baza wiedzy

SUKCES!

Darmowy!

SUKCES!


1 rok temu Fundacja Przystań Medyczna 1 rok temu Brak komentarzy Brak komentarzy Tagi:  sukces,  ambulans,  nowe cele

GRATULACJE!

To dzięki Waszemu wsparciu oraz wsparciu innych darczyńców i Komitetu Światowych Dni Ubogich Archidiecezji Krakowskiej udało się zrealizować nasz priorytetowy cel - zakup Ambulansu.

Jest to niezwykła wiadomość biorąc pod uwagę fakt, że temperatury zaczynają się zaostrzać, a dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z dwoma placówkami: schroniskiem i noclegownią dla bezdomnych. Dzięki Wam także już niebawe razem ze Strażą Miejską wyruszymy na Akcję Zima, pomagać tym najbardziej potrzebujacym!

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do dalszego wspierania naszych działań - może ktoś z Waszych bliskich, znajomych lub sąsiadów też chciałby pomoć - zaproś Go w naszym imieniu.

Jak możecie zuważyć zmieniliśmy nasze cele na cele miesięczne. Wynika to z potrzeby regularnego wsparcia wspomnianych placówek w środki higieniczne i lecznicze. Spotkaliśmy się z niezwykle ciężkimi warunkami, zaniedbanymi ranami i ogromną potrzebą pomocy
Koszt wynika z potrzeby zakupu specjalistycznych środków opatrunkowych jak Bactigras, i dezynfekcyjnych jak Octenisept, które są stosunkowo drogie.

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami pomożemy osiągnąć pełne zdrowie naszym podopiecznym aby zaczęli pracować na siebie i zmianę swojego życia. Dzięki Waszemu wsparciu, my będziemy w stanie także w spokoju o naszych obecnych podopiecznych, poszukiwać źródeł finansowania celem otwarcia stacjonarnej przychodni dla bezdomnych, będącej zaczątkiem naszego wymarzonego kompleksowego Centurm Pomocy dla Bezdomnych.

Trwa ładowanie...