Patronat Medialny - AMZTeam.pro

Obrazek posta

🎮 Do grona Patronów Medialnych Festiwalu Komputerów, Gier i Konsol – RetroSfera vol.7 – z dumą dołącza ekipa AMZTeam.pro! 🚀

To zespół specjalistów, który na co dzień pomaga markom rozwinąć skrzydła na międzynarodowych platformach sprzedażowych takich jak Amazon, eBay czy Kaufland. Dzięki ich doświadczeniu w e‑commerce, firmy z Polski mogą skutecznie konkurować z gigantami – od tworzenia profesjonalnych listingów i kampanii PPC, przez strategię wejścia na rynek, po pełną obsługę sprzedaży i logistyki FBA/FBM.

Co wyróżnia AMZTeam.pro?
👉 Kompleksowa obsługa kont Amazon i rejestracja Brand Registry
📸 Profesjonalne studio fotograficzne – zdjęcia produktowe i materiały A+ Content
📊 Analiza rynku, monitorowanie cen, zarządzanie kampaniami reklamowymi
🌍 Wsparcie w ekspansji zagranicznej – także dla początkujących sprzedawców

Cieszymy się, że RetroSferę wspiera tak dynamiczna firma, która łączy nowoczesne technologie z pasją do rozwoju i przedsiębiorczości 💼💡. Ich obecność w gronie naszych patronów medialnych to dla nas znak, że wartości Festiwalu – łączenie pokoleń, technologii i pasji – trafiają także do branży nowoczesnego handlu.

📅 Przypominamy, że RetroSfera vol.7 odbędzie się 5–7 września 2025 roku w brzeskim Ratuszu. Szykujcie się na trzy dni pełne emocji, wspomnień, technologicznych ciekawostek i oczywiście – fantastycznych partnerów takich jak AMZTeam.pro!

🔧 Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Brzeg w ramach realizacji zadania publicznego pn. “RetroSfera Brzeg 2025” oraz finansowane w ramach realizacji Budżetu Obywatelskiego Brzegu pn. “Festiwal Komputerów, Gier i Konsol – RetroSfera vol.7”.

#RetroSfera #RetroSfera2025 #Brzeg #GminaBrzeg #BudżetObywatelski #Amazon #ecommerce #PatronMedialny #AMZTeamPro

RetroSfera RetroSfera2025 Brzeg GminaBrzeg BudżetObywatelski Amazon ecommerce PatronMedialny AMZTeamPro

Zobacz również

II Oficjalny Turniej TEKKEN8!
RetroSfera Crew - Jakub "Góral" Góralski
Patronat Medialny - Fundacja GSPS

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...