baza wiedzy

Nad czym teraz pracujemy?

Darmowy!

Nad czym teraz pracujemy?


3 miesiące temu Let's Grajmy 3 miesiące temu Brak komentarzy Brak komentarzy Tagi:  polanie,  pnp,  printandplay,  osadnicy,  wiedźmin,  geralt,  alien,  obcy

Witajcie!

Trochę czasu minęło odkąd LG wkroczyło na Patronite, dlatego chciałbym Wam przybliżyć plany na najbliższe miesiące.

To co najbardziej mnie teraz zajmuje to projekt przeniesienia gry "Legendary Encounters: An Alien Deckbuilding Game" do świata Wiedźmina. Na dzień dzisiejszy mam ukończony tekst kart niemal w 100%. Następnie będę próbował dodać tekst alternatywny, który ma przybliżyć klimat Kontynentu. Dokładny opis prac znajdziecie na forum Games Fanatic w dziale Pomysły i idee.

Do zrobienia pozostało mi jeszcze zmontowanie bardzo przeciągniętego materiału z Warsztatu PnP o pudełkach. Postaram się dokończyć jak najszybciej :)

Ponadto chciałbym już powrócić do filmowania gameplayów. W planach mam "This War of Mine" lub "Martians: A story of civilization". Może sami wybierzecie?

W międzyczasie na dysku Google pojawią się pliki do druku separatorów oraz pudełka do gry "Osadnicy: Narodziny Imperium" uwzględniające również fanowskie rozszerzenie "Polanie".

Pozdrawiam,

Aleksander Kamiński

Trwa ładowanie...