Nasze studio | BUDOWA krok po kroku
To właśnie tutaj powstaje studio CUBE Radio. Budujemy je od podstaw.
Studio jest w trakcie ciągłych zmian, które wprowadzamy etapami. Od przestrzeni, przez akustykę, po sprzęt, sceny i zaplecze do transmisji.
Na ten moment pracujemy nad przygotowaniem adaptacji akustycznej, nowego układu/sceny studia i dostosowaniem przestrzeni pod przyszłe nagrania. Porządkujemy też "kabelkowe sprawy" bo tutaj panuje ogromny chaos. To co widzicie to nie jest szybki setup „na start”. Wszystko do obecnej formy powstało własnym nakładem prac i środków. Zdjęcia poniżej obejmują czas od kwietnia 2025 do końca stycznia 2026.
Na dzień dzisiejszy studio jest funkcjonalne ale wymaga dalszych prac w zakresie technicznym i wykończeniowym. Mimo niewielkiej przestrzeni celem jest stworzenie miejsca, które pozwoli prowadzić audycje i podcasty w kilku formatach. Będą to np. wywiady "z kanapy" oraz obecny format jaki znany jest z transmisji Cube Sessions. Wszystko na poziomie, którego oczekujemy - zarówno pod względem dźwięku, jak i obrazu.
Każdy kolejny etap przybliża nas do momentu, w którym będziemy mogli uruchomić stałe nadawanie i nowe formaty.
To dopiero początek — kolejne etapy będziemy pokazywać na bieżąco.
Trwa ładowanie...