Legenda głosi...

Obrazek posta

Byłem kiedyś w programie partnerskim YT, ale z uwagi na brak monetyzacji czegokolwiek (bo prawa autorskie i ciężka treść), uznałem, że to bez sensu, i wyszedłem. Miałem nawet wrażenie, że mi zasięgi ucinali xD

Ale ostatnio słyszałem plotkę, że jak jesteś w programie partnerskim, to YT ponoć chętniej podbija Twoje filmy - bo, alternatywnie - czemu miałby podbijać te, na których nie może zarabiać.

To nie jest sprawdzone, ale cóż. Programie Partnerski Youtuba, witaj z powrotem!

~~Liryka Eminema

 

program partnerski

Zobacz również

Czy to w ogóle ma sens?
W jaki sposób losuję piosenki Ema do gry eliminacyjnej?
Pękło 5k

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...