Legenda głosi...
Darmowy!
·
0
·
14.04.2026
Byłem kiedyś w programie partnerskim YT, ale z uwagi na brak monetyzacji czegokolwiek (bo prawa autorskie i ciężka treść), uznałem, że to bez sensu, i wyszedłem. Miałem nawet wrażenie, że mi zasięgi ucinali xD
Ale ostatnio słyszałem plotkę, że jak jesteś w programie partnerskim, to YT ponoć chętniej podbija Twoje filmy - bo, alternatywnie - czemu miałby podbijać te, na których nie może zarabiać.
To nie jest sprawdzone, ale cóż. Programie Partnerski Youtuba, witaj z powrotem!
~~Liryka Eminema
Trwa ładowanie...