Szarik i Klopsik pojechali do nowego domu!
Kochani, Szarik i jego najlepszy kumpel Klopsik pojechali do nowego domu adopcyjnego! 🙂
Jeszcze jakiś czas temu groziła im rzeźnia, a dziś? Dziś przed chłopakami zupełnie nowe życie. Takie z zieloną trawką, spokojem i ludźmi, którzy będą o nich dbać i kochać.
Chłopaki są już na miejscu i mam wrażenie, że bardzo szybko odkryją swoje nowe obowiązki... A tych nie brakuje, bo ilość trawy do przystrzyżenia jest tam naprawdę imponująca. :)
Czas więc zakasać kopytka i brać się do pracy.
Kochani, takie historie są możliwe tylko dzięki Wam.
Dzięki Waszej pomocy, obecności, udostępnieniom i wsparciu kolejne zwierzęta dostają szansę na szczęśliwe zakończenie.
A jeśli ktoś z Was marzy o tym, by również zostać domem adopcyjnym i odmienić czyjeś życie, gorąco zachęcam do wypełnienia formularza: https://www.konikimoniki.org.pl/adopcja-realna/
Dziękujemy, że jesteście! 💞
-----
💞Dołącz do wsparcia:
➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna
➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki
❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com
❤️BLIK: 570 666 540
🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉
fundacjakonikimoniki@gmail.com
🤙Możesz też wysłać SMS:
💛Wyślij SMS o treści KONIE
na numer 🔹7911 koszt 11,07zł
lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł
i kup tapetę
💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗
Trwa ładowanie...