Szarik i Klopsik pojechali do nowego domu!

Obrazek posta

Kochani, Szarik i jego najlepszy kumpel Klopsik pojechali do nowego domu adopcyjnego! 🙂

 

Jeszcze jakiś czas temu groziła im rzeźnia, a dziś? Dziś przed chłopakami zupełnie nowe życie. Takie z zieloną trawką, spokojem i ludźmi, którzy będą o nich dbać i kochać.

Chłopaki są już na miejscu i mam wrażenie, że bardzo szybko odkryją swoje nowe obowiązki... A tych nie brakuje, bo ilość trawy do przystrzyżenia jest tam naprawdę imponująca. :)

Czas więc zakasać kopytka i brać się do pracy.

Kochani, takie historie są możliwe tylko dzięki Wam.

Dzięki Waszej pomocy, obecności, udostępnieniom i wsparciu kolejne zwierzęta dostają szansę na szczęśliwe zakończenie.

A jeśli ktoś z Was marzy o tym, by również zostać domem adopcyjnym i odmienić czyjeś życie, gorąco zachęcam do wypełnienia formularza: https://www.konikimoniki.org.pl/adopcja-realna/

Dziękujemy, że jesteście! 💞

-----

💞Dołącz do wsparcia:

➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki

❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com

❤️BLIK: 570 666 540

🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉

fundacjakonikimoniki@gmail.com

🤙Możesz też wysłać SMS:

💛Wyślij SMS o treści KONIE

na numer 🔹7911 koszt 11,07zł

lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł

i kup tapetę

💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗

Zobacz również

Poznajcie uratowaną Inkę!
Zapraszam na film z uratowaną Balbinką i jej synkiem!
Dziękuję za podarowanie życia Jasnej!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...