Jak wielką sieć radarów stworzyli Niemcy w czasie II wojny światowej? ODCINEK SPECJALNY DLA PATRONÓW PODCASTU WOJENNE HISTORIE, CZERWIEC 2026
Drodzy Patroni,
Jak zawsze okazji odcinka specjalnego chcemy Wam z całego serca podziękować.
To dzięki Waszemu regularnemu wsparciu na Patronite możemy tworzyć ten podcast w sposób całkowicie niezależny i bezkompromisowy. Nie musimy gonić za klikalnością pod dyktando reklamodawców ani ubarwiać historii dla taniej sensacji. Wasze zaangażowanie daje nam komfort pracy z dokumentami źródłowymi i pozwala przedstawiać fakty dokładnie tak, jak wyglądały w rzeczywistości. Jesteście fundamentem tego projektu i czystą przyjemnością jest robić to dla Was.
W ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Was w tym miesiącu odcinek o tym, jakim wyzwaniem było stworzenie przez Niemców gigantycznego systemu radiolokacyjnego, mającego ochronić okupowaną Europę przed brytyjskim i amerykańskim lotnictwem.
📱 Spotify - Jak wielką sieć radarów stworzyli Niemcy w czasie II wojny światowej?
🖥 Patronite - Jak wielką sieć radarów stworzyli Niemcy w czasie II wojny światowej?
Wszystkie odcinki specjalne znajdziecie na Spotify w podcaście który stworzyliśmy specjalnie dla Was👇
➡️ Podcast Wojenne Historie Odcinki dla Patronów
Jeżeli wolicie inną formę słuchania to wszystkie odcinki znajdziecie również w tym poście👇
➡️ Wszystkie odcinki Podcastu Wojenne Historie dla Patronów
Jeszcze raz – dziękujemy, że jesteście z nami Norbert i Kamil
Trwa ładowanie...