Witajcie! Wpadam do Was kilka dni po premierze z pewnymi przemyśleniami odnośnie pierwszego tomu "Snu Straconych". Przede wszystkim, chciałabym Wam raz jeszcze bardzo podziękować za wsparcie. To, że tu jesteście, bardzo wiele dla mnie znaczy.
O "Śnie Straconych" słów kilka
Tylko dla patronów!
·
3
·
18 godzin temu
Post dostępny tylko dla Patronów
Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany
Zostań Patronem Zaloguj się