Co dalej z "Ogrodami kobiet"?

Obrazek posta

Być może zastanawiasz się dlaczego wszystko stanęło...była zajawka, była zbiórka środków, była Ola Budzyńska i Grażyna i nagle cisza... Czy jestem oszustką z internetów i naciągam Was na kasę w zamian za puste obietnice?

Post dostępny tylko dla Patronów

Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany

Zostań Patronem Zaloguj się
#fotografia #ogrodykobiet #projektfotograficzny

Zobacz również

Celebrujmy maj, tak krótko trwa
Korzeń domu
Inspiracja "The Garden" Siân Davey i rytuał pożegnania