W tym odcinku na życzenie widzów pieczemy domowy chleb i sprawdzamy, czy uda się odtworzyć smak, za którym tęskni wielu Polaków. Do tego robimy własny twarożek, a później wyskakujemy na małą randkę do Santiago. Jak zwykle trochę życia na Filipinach, trochę kuchni i trochę codzienności bez spiny.
Upiekliśmy chleb na życzenie widzów! Randka w Santiago i domowy twarożek | BEZ SPINY FILIPINY
Tylko dla patronów!
·
0
·
08.06.2026
Post dostępny tylko dla Patronów
Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany
Zostań Patronem Zaloguj się