Upiekliśmy chleb na życzenie widzów! Randka w Santiago i domowy twarożek | BEZ SPINY FILIPINY

Obrazek posta

W tym odcinku na życzenie widzów pieczemy domowy chleb i sprawdzamy, czy uda się odtworzyć smak, za którym tęskni wielu Polaków. Do tego robimy własny twarożek, a później wyskakujemy na małą randkę do Santiago. Jak zwykle trochę życia na Filipinach, trochę kuchni i trochę codzienności bez spiny.

Post dostępny tylko dla Patronów

Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany

Zostań Patronem Zaloguj się
#podróże #rodzina #rozrywka #bezspiny #filipiny

Zobacz również

Klient pierwszy raz w jaskini? Schodzimy na 30m | BEZ SPINY WYSPY CAMOTES FILIPINY
Pieczona świnia na rajskiej plaży! Tak bawią się Filipińczycy | BEZ SPINY WYSPY CAMOTES...
2-letni Krystian pod wodą! Polak na kursie AOWD i życie na Camotes | BEZ SPINY FILIPINY