Najtrudniejsza wspinaczka nie prowadzi na szczyt. Prowadzi do siebie

Obrazek posta

Nie dalej jak wczoraj, zaczęłam zastanawiać się nad tym, dlaczego tak bardzo kocham góry.

Post dostępny tylko dla Patronów

Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany

Zostań Patronem Zaloguj się
pewnośćsiebie odwaga spokój

Zobacz również

PONIEDZIAŁKOWA WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
🎙️ PONIEDZIAŁKOWA WIADOMOŚĆ GŁOSOWA: STRACH
Zeszyt refleksji do odcinka #273