Gajuś już w domu. Trzymajcie kciuki...
Kochani, kolejny raz pokazujecie mi, że dla Was nie ma rzeczy niemożliwych. Dobrzy ludzie dokonują cudów na tym świecie, a szczególnie wtedy, gdy działają razem.
Los nie jest zbyt łaskawy dla Gajusia, ale dzięki Waszemu wsparciu pokonał kolejne trudności. Chłopczyk jest już po zabiegu i wrócił do swojej ukochanej rodziny. Wszyscy czekali z utęsknieniem na jego powrót. To był ogrom stresu zarówno dla niego, jak i jego najbliższych. Na szczęście najgorsze jest już za nami.
Bardzo dziękuję Wam za pomoc dla Gajusia. To właśnie dzięki Wam otrzymał leczenie i po wszystkim mógł bezpiecznie wrócić do domu. Dziękuję, że po raz kolejny pokazaliście, jak wielką moc ma dobro.
Trzymajcie kciuki za jego powrót do zdrowia.
Monika
Więcej - https://www.konikimoniki.org.pl/konie/gajusleczenie/
-----
💞Dołącz do wsparcia:
➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna
➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785
❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki
❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com
❤️BLIK: 570 666 540
🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉
fundacjakonikimoniki@gmail.com
🤙Możesz też wysłać SMS:
💛Wyślij SMS o treści KONIE
na numer 🔹7911 koszt 11,07zł
lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł
i kup tapetę
💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗
Trwa ładowanie...