Gajuś już w domu. Trzymajcie kciuki...

Obrazek posta

Kochani, kolejny raz pokazujecie mi, że dla Was nie ma rzeczy niemożliwych. Dobrzy ludzie dokonują cudów na tym świecie, a szczególnie wtedy, gdy działają razem.

Los nie jest zbyt łaskawy dla Gajusia, ale dzięki Waszemu wsparciu pokonał kolejne trudności. Chłopczyk jest już po zabiegu i wrócił do swojej ukochanej rodziny. Wszyscy czekali z utęsknieniem na jego powrót. To był ogrom stresu zarówno dla niego, jak i jego najbliższych. Na szczęście najgorsze jest już za nami.

Bardzo dziękuję Wam za pomoc dla Gajusia. To właśnie dzięki Wam otrzymał leczenie i po wszystkim mógł bezpiecznie wrócić do domu. Dziękuję, że po raz kolejny pokazaliście, jak wielką moc ma dobro.

Trzymajcie kciuki za jego powrót do zdrowia.

Monika

Więcej - https://www.konikimoniki.org.pl/konie/gajusleczenie/

-----

💞Dołącz do wsparcia:

➡️FUNDACJA KONIKI MONIKI Zawada Nowa 22, 26-720 Policzna

➡️Numer konta: PKO BP: 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

➡️Dla wpłat z zagranicy: IBAN: PL 05 1020 4900 0000 8202 3349 1785

❤️Patronite: https://patronite.pl/konikimoniki

❤️PayPal: fundacjakonikimoiki@gmail.com

❤️BLIK: 570 666 540

🔸Chętnie odpowiem na pytania: 📞Monika 570666540 lub na ✉

fundacjakonikimoniki@gmail.com

🤙Możesz też wysłać SMS:

💛Wyślij SMS o treści KONIE

na numer 🔹7911 koszt 11,07zł

lub na numer 🔹7420 koszt 4,92zł

i kup tapetę

💗Dziękuję, że pomagasz ratować zwierzęta💗

Zobacz również

Dziękuję za pomoc dla Rudzi!
Ricie poszczęściło się podwójnie!
Gaja - kolejne wieści

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...