Regeneracja w Tatrach
Darmowy!
·
0
·
4 dni temu
Witajcie.
Serdeczne pozdrawia ze schroniska PTTK w dolinie Roztoki 🤜🤛
Znalazło się dodatkowe miejsce na kolejną dobę, więc zdecydowałem się zregenerować siły po trudach wędrówki. To taki specyficzny dzień zero bez większego montażu a jedynie z archiwizacją danych.
Od prawie 60 dni nie miałem wolnego dnia. Wędruję a w dni „zero” od rana do nocy montuje materiał. Potrzebuję restartu i prawdziwego wypoczynku 🙂. Dzisiaj jest taki dzień 🙂
Zamierzam po zdobyciu kolejnych pięciu szczytów w Tatrach, przy najlepszych wiatrach zajmie mi to kolejne trzy dni, zatrzymać się w Zakopanem. Tam zmontuje kilka filmów i z radością wyślę Wam pamiątkowe Pocztówki. A tymczasem leżąc na poddaszu u podnóża Tatr serdecznie pozdrawiam.
Arkadiusz
Trwa ładowanie...