Regeneracja w Tatrach

Obrazek posta

Witajcie.
Serdeczne pozdrawia ze schroniska PTTK w dolinie Roztoki 🤜🤛


   Znalazło się dodatkowe miejsce na kolejną dobę, więc zdecydowałem się zregenerować siły po trudach wędrówki. To taki specyficzny dzień zero bez większego montażu a jedynie z archiwizacją danych.

   Od prawie 60 dni nie miałem wolnego dnia. Wędruję a w dni „zero” od rana do nocy montuje materiał. Potrzebuję restartu i prawdziwego wypoczynku 🙂. Dzisiaj jest taki dzień 🙂

     Zamierzam po zdobyciu kolejnych pięciu szczytów w Tatrach, przy najlepszych wiatrach zajmie mi to kolejne trzy dni, zatrzymać się w Zakopanem. Tam zmontuje kilka filmów i z radością wyślę Wam pamiątkowe Pocztówki. A tymczasem leżąc na poddaszu u podnóża Tatr serdecznie pozdrawiam. 

Arkadiusz

Zobacz również

Pozdrowienia ze szlaku 🤜🤛
Daty premier
Nie martwcie się 🙂

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...