Po wielu dniach kompletowania dokumentów, wizyt w urzędach, spotkań z MARINĄ i niekończącej się papierologii przyszedł wreszcie dzień finału. Zostaliśmy zaproszeni na oficjalną ceremonię wręczenia dokumentów rejestracyjnych łodzi oraz uprawnień kapitańskich dla Emena i Delmera. Były przemówienia, oficjalne wręczenie certyfikatów i wyjątkowa atmosfera lokalnej uroczystości w filipińskim barangaju. Po ceremonii jedziemy na wspólny obiad i podsumowujemy całą drogę, którą musieliśmy przejść, aby nasza łódź mogła legalnie pływać po wodach Filipin. Opowiadamy również, jak z naszej perspektywy wyglądał cały proces rejestracji i czy było warto przechodzić przez tę urzędową przygodę. Zapraszamy na kolejny dzień naszego życia na rajskich Wyspach Camotes! Miłego oglądania! Maciej, Maricar i ekipa Bez Spiny 🙂
MARINA zaprosiła nas na oficjalną ceremonię | BEZ SPINY WYSPY CAMOTES FILIPINY
Tylko dla patronów!
·
0
·
2 godziny temu
Post dostępny tylko dla Patronów
Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany
Zostań Patronem Zaloguj się