PRO100 ZMOSTU

W Patronite od 11.09.2019

FAKTY, CIEKAWOSTKI, TO CO NIESAMOWITE. W telegraficznym skrócie wszystko co najciekawsze na dany temat. To kanał PRO100 ZMOSTU.

O Autorze

Witam Cię serdecznie!

Pasjonuje mnie tworzenie filmów na temat. Dużo faktów w najkrótszym czasie. Bez lania wody, wszystko PRO100 ZMOSTU. Od trzech lat pasjonuje mnie zbieranie wiedzy i dzielenie się tymi najciekawszymi informacjami z widzami na YouTube. 

Przykładowo to czego można się dowiedzieć na temat Turkmenistanu jest powalające.Materiały przygotowuję tak, żeby były super ciekawe i cieszyły oko. Wsparcie pozwoli na rozwijanie audio, video, czy muzyki. Pozwoli też na korzystanie z kosztownych źródeł. Seria na temat PRL cieszy się dużą popularnością, a na nią trzeba środków. Od dawna pasjonuje mnie kolekcjonowanie ciekawych informacji na temat świata. Twoje wsparcie umożliwi rozwój i dalszą działalność na kanale. To, że rozpatrujesz patronat już dla mnie wiele znaczy. Nie mogłem znaleźć informacji na temat przykładowo czołgów produkcji polskiej, a nie sądziłem, że to mógłby być w ogóle problem. No to zajrzałem do źródeł i to co znalazłem zmontowałem w jeden film.Cieszy mnie, że jest nas wielu - pasjonatów wiedzy, ciekawych świata, żądnych wiedzy. Przerabiam tematy które mnie interesują. Dzielę się zdobytą wiedzą. Świat jest tak wielki, że wciąż może zaskakiwać. Dziękuję Ci, że jesteś. Bez Ciebie nie byłoby kanału.

Pozdrawiam,

PRO100 ZMOSTU


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)