PRO100 ZMOSTU

W Patronite od 11.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1201

liczba Patronów: 823

3 patronów
20 zł miesięcznie
110 zł łącznie
FAKTY, CIEKAWOSTKI, TO CO NIESAMOWITE. W telegraficznym skrócie wszystko co najciekawsze na dany temat. To kanał PRO100 ZMOSTU.

O Autorze

Witam Cię serdecznie!

Pasjonuje mnie tworzenie filmów na temat. Dużo faktów w najkrótszym czasie. Bez lania wody, wszystko PRO100 ZMOSTU. Od trzech lat pasjonuje mnie zbieranie wiedzy i dzielenie się tymi najciekawszymi informacjami z widzami na YouTube. 

Przykładowo to czego można się dowiedzieć na temat Turkmenistanu jest powalające.Materiały przygotowuję tak, żeby były super ciekawe i cieszyły oko. Wsparcie pozwoli na rozwijanie audio, video, czy muzyki. Pozwoli też na korzystanie z kosztownych źródeł. Seria na temat PRL cieszy się dużą popularnością, a na nią trzeba środków. Od dawna pasjonuje mnie kolekcjonowanie ciekawych informacji na temat świata. Twoje wsparcie umożliwi rozwój i dalszą działalność na kanale. To, że rozpatrujesz patronat już dla mnie wiele znaczy. Nie mogłem znaleźć informacji na temat przykładowo czołgów produkcji polskiej, a nie sądziłem, że to mógłby być w ogóle problem. No to zajrzałem do źródeł i to co znalazłem zmontowałem w jeden film.Cieszy mnie, że jest nas wielu - pasjonatów wiedzy, ciekawych świata, żądnych wiedzy. Przerabiam tematy które mnie interesują. Dzielę się zdobytą wiedzą. Świat jest tak wielki, że wciąż może zaskakiwać. Dziękuję Ci, że jesteś. Bez Ciebie nie byłoby kanału.

Pozdrawiam,

PRO100 ZMOSTU

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni