Avatar użytkownika

Trzy Baryłki

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ziarnko do ziarnka, a uwarzy się warka!

Dzięki takiemu wsparciu będę wiedział, iż moja praca jest doceniana!
10 zł miesięcznie
Takie wsparcie to już mega gratka!

Każdy Patron z tego progu zasługuje na notkę na końcu każdego za sponsorowanego posta, lub filmiku który może powstać w tym czasie na YouTube!
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
5 dostępnych miejsc
Takie wsparcie może mieć już realny wpływ na mojego bloga!

Parton będzie mógł poprosić o tekst opisujące jedno zagadnienie na jeden miesiąc sponsorski. Będzie on też wspomniany na samym początku posta.

Zagadnienia:
1. Pszczelarstwo i wszystko co z nim związane: Od biologi rodziny pszczelej, przez gospodarkę pasieczną kończąc na produktach pszczelich.
2. Miodosytnictwo
3. Winiarstwo - stawiam tutaj pierwsze kroki, może dzięki tobie sam się czegoś dowiem.
4. Piwowarstwo
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
5 dostępnych miejsc
Miesięczne wsparcie mojego bloga w wysokości 20 zł przez rok będzie miało duży wpływ na przetrwanie bloga, gdyż dzięki temu będę mógł pokryć część kosztów jego utrzymania ,

Patron może zażyczyć sobie jeden teksty sponsorowany w miesiącu. Zagadnienia takie same jak w progu trzecim.

Ponadto Mecenas po trzech miesiącach wsparcia otrzyma ode mnie prezent w postaci oryginalnych kapsli z mojego domowego browaru. (kapsle nie są kapslowane)

30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
3 dostępne miejsca
Prezent w postaci sześciu oryginalnych kapsli z mojego domowego browaru po 2 miesiącach wsparcia

Interesuje Cie oferta sklepów piwowarskich i Zastanawiasz się czy dany zestaw surowców do uwarzenia piwa jest dobry?

Patron z tego progu będzie mógł wybrać dowolny zestaw surowców pochodzący z sklepu piwowarskiego leżącego w Polsce. Sponsor warzenia zostanie przedstawiony na początku postu, jeśli zestaw będzie ciekawy postaram się nakręcić film.

W poście będą przedstawione wszytki szczegóły z warzenia piwa!

Mogę również zamiennie do zestawów słodów, przygotować piwo z brewkitu, Wino i cydr z tak zwanych kitów też wchodzi w grę!

Zastrzeżenia:
-Jedna warka na miesiąc, na jednego sponsora
- piwa wędzone niemile widziane
- nie warzę kwasów
- warzę tylko od października do marca
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
2 dostępne miejsca
Prezent w postaci sześciu oryginalnych kapsli z mojego domowego browaru po miesiącu wsparcia.

Patron sam decyduje jakie piwo, czy miód pitny będę przygotowywać. A ja relacjonuje to na swoim blogu.

Patron podaje:
1.Jakie surowce będą potrzebne do przygotowania trunku (surowce muszą być łatwo dostępne w Polsce)
2. Jakie drożdże będą nam potrzebne do zabawy
3. Fermentacja - jak mam ją prowadzić
4. Rozlew

Zastrzeżenia takie jak w progu poprzednim.

UWAGA! Jeśli trunek będzie stylu w którym w najbliższym czasie odbywają się konkury to postaram się wysłać efekty mojej pracy na ten konkurs, a Ciebie drogi Patronie wpiszę jako drugiego Autora!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Trzy Baryłki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Trzy Baryłki to domowa miodosytnia, winnica oraz domowy browar. Trzy Baryłki to również blog, na którym dzielę się z wami swoją pasją. Dzieląc się na swoim swoimi doświadczeniami mam nadzieję pomóc innym w ich przygodzie z domowym piwowarstwem czy miodosytnictwem. Każdy może to robić w swoim domu!

Część, nazywam się Dawid. Od kilku lat jestem domowym miodosytnikiem i piwowarem. Z tego powodu postanowiłem rozpocząć swój autorski projekt, którym są Trzy Baryłki. Trzy Baryłki to pasja tworzenia. Każdy domowy miód pitny, piwo czy wino jest jedyne w swoim rodzaju! Zaś uczucie dumy kiedy szwagrowi smakuje jest najlepsze! 

Domowe wytwórstwo nie jest trudne, jednak wytwarzanie najlepszych trunków wymaga od nas sporej wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim dyscypliny. 

Mój blog jest nie tylko zbiorem porad, opisuję również swoje doświadczenia, ewentualne błędy i problemy. Jak wiemy, najtaniej jest się uczyć na błędach innych ludzi. 

 

Blog powstał w lipcu 2020 roku i w ciągu roku przyciągnął do siebie 2652 użytkowników, a sam blog został wyświetlony 5127 razy. Więcej z rocznego podsumowania mojej działalności tutaj.

 

Łatwo się domyślić, że Trzy Baryłki symbolizują miodosytnictwo, piwowarstwo oraz winiarstwo domowe. 

 

Domowa Miodosytnia Trzy Baryłki

Na temat miodosytnictwa domowego w sieci znajdziemy wiele informacji, są one jednak rozrzucone i nie usystematyzowane, a niejednokrotnie zawierają błędy. Przede wszystkim jest to zbiór porad jakie chciałbym uzyskać na samym początku swojej przygody z wytwarzaniem miodów pitnych.

Cykl jest ciągle uzupełniany i aktualizowany.

 

Domowy Browary Trzy Baryłki

Na temat domowego piwowarstwa w internecie jest tyle poradników iż będę ograniczał się jedynie do autorskich rozwiązań. Jednak chętnie będę dzielił się z wami swoimi recepturami. Na blogu prezentuje w jednym poście cały proces warzenia, fermentacji oraz degustacji piwa. Testuje również zestawy z sklepów piwowarskich. 

Domowa Winnica Trzy Baryłki

Opisuje tutaj swoją przygodę z domowym winiarstwem. W tym celu posadziłem 21 krzewów winorośli. To bardzo świeży projekt, mam jednak nadzieję że już końcem tego roku uda się uzyskać pierwsze efekty! 

Dlaczego Patronite?

 

To domowe hobby sprawia mi mnóstwo frajdy i chętnie poświęcam swój wolny czas na jego realizację. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami dlatego powstał ten blog. Chętnie odpowiadam na Wasze pytania na Facebooku dlatego uwierzyłem, że prowadzenie tego bloga ma sens.

 

Niestety utrzymanie domeny i serwera jest kosztowne, dlatego chciałem z tego miejsca prosić was o pomoc. Rozwiązanie tego problemu pozwoliło by mi częściowo lub całkowicie zrezygnować z reklam. 

 

Jeśli udałoby się spełnić ten warunek chciałbym również rozwinąć swoją domową wytwórnie o dodatkowy sprzęt.

 

Cele Autora

Utrzymanie serwera i strony intenetowej 2021/2022
  • 877 zł
  • 877 zł brakuje
0%
Uzyskanie takiej kwoty pozwoli mi utrzymać serwer oraz domenę. Dzięki temu będziecie mogli bez problemu o każdej porze dnia korzystać z materiałów, które publikuje na swoim blogu Trzy Baryłki

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Trzy Baryłki już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.