KAJAKOWY AUGUSTÓW

W Patronite od 11.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1232

Liczba Patronów: 1843

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
300 miesięcznie
13 000 łącznie
Naszą pasją jest Sport.

O Autorze

KAJAKARSTWO jest wyjątkową dyscypliną. Trenowanie kajakarstwa to wspaniała okazja spróbowania różnych form aktywności. Nasi zawodnicy w czasie treningów biegają, ćwiczą na siłowni, wykonują trening pływacki, grają w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, biegają na nartach i nartorolkach, no i oczywiści pływają na kajakach niemal przez cały rok. To niepowtarzalna okazja obcowania z piękną przyrodą naszego regionu.

Uprawianie kajakarstwa to również udział w zawodach sportowych rozgrywanych w całym kraju. Młodzież ma możliwość podróżowania i startowania  m.in. w Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Olsztynie, Warszawie i wielu innych miejscach. Starsi zawodnicy startują również za granicą.

 

Kajakarstwo to wspaniała PRZYGODA. W ciągu 50 lat w Augustowie przeżyły ją setki dzieci. Sekcję kajakową w naszym mieście prowadzi klub sportowy SPARTA. Oprócz niezapomnianych przeżyć nasi zawodnicy odnoszą również ogromne sukcesy. Nasi wychowankowie zdobyli ponad sto medali najważniejszych światowych i europejskich czempionatów. Słuchali Mazurka Dąbrowskiego stojąc na najwyższym stopniu podium. Największym naszym sukcesem jest brązowy medal olimpijski zdobyty przez Piotra Markiewicza w Atlancie.

 

Jak działamy:

W naszej sekcji aktualnie prowadzimy cztery grupy treningowe dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia, w których swoje marzenia spełniają uczniowie augustowskich szkół. Dodatkowo mamy prężną grupę seniorów, która również wspiera działalność klubu.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia trenerów: Andrzeja Siemiona, Jerzego Grąbczewskiego i Adama Wysockiego.

Treningi w roku szkolnym odbywają się raz dziennie, a w okresie wakacyjnym dwa razy dziennie.

 

Co nas nakręca:

Chcielibyśmy naszą pasją zarazić jak najwięcej dzieci.

Uprawianie sportu bardzo korzystnie wpływa na rozwój młodego człowieka. Sprzyja sprawności i zdrowiu. Uczy pracowitości, systematyczności i cierpliwości w dążeniu do celu. Dzieci mają okazję do budowania relacji z rówieśnikami, spędzania wolnego czasu w pozytywny sposób.

Chcemy choć trochę przyczynić się do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej dzieci, zaszczepiając w nich nawyk aktywności sportowej, często deficytowej w dzisiejszych czasach. Bardzo ważny jest również profilaktyczny aspekt uprawiania sportu.

Chcemy wychowywać zarówno człowieka jak i mistrza… olimpijskiego.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Luszyński
Paweł Luszyński
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł