Avatar użytkownika

KAJAKOWY AUGUSTÓW

2
patronów
150 
miesięcznie
16 050 
łącznie
2
patronów
150 zł 16 050 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami. Każda wpłacona złotówka ma znaczenie. Zrobimy wszystko, aby wykorzystać ją jak najlepiej. Wspólnie jesteśmy w stanie wiele osiągnąć. Na tym poziomie będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach i postępach w projekcie.
20 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy, że jesteś z nami. Damy wyraz swojej wdzięczności wysyłając imienny certyfikat z podziękowaniem w formacie PDF.
50 zł miesięcznie
Ogromnie dziękujemy, że jesteś z nami. To już konkretna kwota. Mamy bardzo ładne proporczyki, które przekażemy na Twoje ręce w ramach podziękowania.
100 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za twoje wsparcie. To dla wielu z Was z pewnością znacząca suma, tym bardziej dziękujemy. Podziękowaniem na tym poziomie będzie trening z instruktorem - najlepiej “zbudowanym” dziadkiem w tej części Europy.
200 zł miesięcznie
To bardzo poważna kwota i bardzo konkretne wsparcie. Podziękowaniem będzie możliwość wzięcia udziału w kilku treningach na wodzie, siłowni lub w plenerze z Mistrzem Świata.
500 zł miesięcznie
O rany! To już są bardzo poważne środki.
Dziękujemy że Jesteś z nami. Zapraszamy do wspólnego podejmowania strategicznych decyzji. Oczywiście wszystkie nagrody z wcześniejszych poziomów plus trening z medalistą olimpijskim.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KAJAKOWY AUGUSTÓW w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Naszą pasją jest Sport.

KAJAKARSTWO jest wyjątkową dyscypliną. Trenowanie kajakarstwa to wspaniała okazja spróbowania różnych form aktywności. Nasi zawodnicy w czasie treningów biegają, ćwiczą na siłowni, wykonują trening pływacki, grają w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, biegają na nartach i nartorolkach, no i oczywiści pływają na kajakach niemal przez cały rok. To niepowtarzalna okazja obcowania z piękną przyrodą naszego regionu.

Uprawianie kajakarstwa to również udział w zawodach sportowych rozgrywanych w całym kraju. Młodzież ma możliwość podróżowania i startowania  m.in. w Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Olsztynie, Warszawie i wielu innych miejscach. Starsi zawodnicy startują również za granicą.

 

Kajakarstwo to wspaniała PRZYGODA. W ciągu 50 lat w Augustowie przeżyły ją setki dzieci. Sekcję kajakową w naszym mieście prowadzi klub sportowy SPARTA. Oprócz niezapomnianych przeżyć nasi zawodnicy odnoszą również ogromne sukcesy. Nasi wychowankowie zdobyli ponad sto medali najważniejszych światowych i europejskich czempionatów. Słuchali Mazurka Dąbrowskiego stojąc na najwyższym stopniu podium. Największym naszym sukcesem jest brązowy medal olimpijski zdobyty przez Piotra Markiewicza w Atlancie.

 

Jak działamy:

W naszej sekcji aktualnie prowadzimy cztery grupy treningowe dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia, w których swoje marzenia spełniają uczniowie augustowskich szkół. Dodatkowo mamy prężną grupę seniorów, która również wspiera działalność klubu.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia trenerów: Andrzeja Siemiona, Jerzego Grąbczewskiego i Adama Wysockiego.

Treningi w roku szkolnym odbywają się raz dziennie, a w okresie wakacyjnym dwa razy dziennie.

 

Co nas nakręca:

Chcielibyśmy naszą pasją zarazić jak najwięcej dzieci.

Uprawianie sportu bardzo korzystnie wpływa na rozwój młodego człowieka. Sprzyja sprawności i zdrowiu. Uczy pracowitości, systematyczności i cierpliwości w dążeniu do celu. Dzieci mają okazję do budowania relacji z rówieśnikami, spędzania wolnego czasu w pozytywny sposób.

Chcemy choć trochę przyczynić się do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej dzieci, zaszczepiając w nich nawyk aktywności sportowej, często deficytowej w dzisiejszych czasach. Bardzo ważny jest również profilaktyczny aspekt uprawiania sportu.

Chcemy wychowywać zarówno człowieka jak i mistrza… olimpijskiego.

Cele Autora

Cel 1:
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 850 zł brakuje
7%
Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom – zdobycie środków na utrzymanie trenera wspomagającego –Mamy tylko trzech trenerów, a chętnych do trenowania stale przybywa.
Cel 2
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 850 zł brakuje
5%
Zapewnienie dodatkowych środków na podstawowe potrzeby sekcji – w tym roku mieliśmy środki na wysłanie 15 osób na obóz, ale liczba trenujących dzieci jest większa. Potrzebujemy też sprzętu sportowego i ubiorów dla zawodników.
Cel 3
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 850 zł brakuje
3%
Będziemy mogli poważnie zastanowić się nad zatrudnieniem jeszcze jednego trenera.
Cel 4
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 850 zł brakuje
1%
Stypendium sportowe. Chcielibyśmy wspierać osoby najbardziej potrzebujące oraz zawodników odnoszących największe sukcesy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KAJAKOWY AUGUSTÓW już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Luszyński
Paweł Luszyński
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
KAJAKOWY AUGUSTÓW
KAJAKOWY AUGUSTÓW
100 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.