Kuchnia Kwasiora

W Patronite od 04.12.2017

Podstawy

500 zł

miesięcznie

76%

osiągnięto

120 zł

brakuje

Ta kwota potrzebna mi jest, aby móc nakręcić 2-3 odcinki (wyszukane produkty oraz czas - jeden odcinek tworzę sam od podstaw i zajmuje mi to ok. 2dni ).
Podoba Ci się to co oglądasz ? Dołóż się do wspólnego dobra, a będzie tego tylko więcej !

Regularne Odcinki !

4 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

3 620 zł

brakuje

Póki co mój czas znacznie ogranicza inna działalność zarobkowa. Pogoda jak sami widzicie, nie ;) Dzięki takim $$$ jestem w stanie regularnie kręcić i dodawać odcinki (kilka w miesiącu), a uwierzcie, że pomysłów mi nie brakuje... jeno czasu. Pomóżcie mi to zmienić !

Ruszamy w Polskę !

6 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

5 620 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie będzie za co spakować przedmioty i wyruszyć z kamerą w Polskę. Zamki, ruiny, ciekawe i tajemnicze miejsca tylko czekają aby odsłonić ich kulinarną przeszłość i tajemnice !
Dzięki tym $$$ odcinki nie dość, że będą regularnie się ukazywać, to do tego w jakże wspaniałych okolicznościach... Do dzieła Patroni !

Odcinki prosto z USA !

15 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

14 620 zł

brakuje

Chcecie odcinków prosto z południa USA ?
Kentucky, Louisiana, Texas i wiele innych wspaniałych stanów oraz moich "sekretnych" miejsc czeka, aż wspólnie je zwiedzimy i odkryjemy oryginalne tamtejsze smaki !
Już dawno chciałem Was tam ze sobą zabrać, no ale wszystko, jak zwykle rozbija się o $$$ ...Robimy coś z tym ?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)