Strefa Patrona:

3

patronów

35 zł

miesięcznie

35 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
505
miesięczne wsparcie
455
liczba patronów

  Kanał o gramatyce angielskiej. Słabo, nie? Syf, dno, sodoma i gomora? Nawet na jutjubie szkoła? No właśnie nie. Tu jest dużo ciekawiej niż myślisz. Naprawdę.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem, uczę angielskiego, ukończyłem... BLA, BLA, BLA...

Czy wszyscy nauczyciele muszą być tacy nudni? Czasem nawet w internetach można się poczuć jak w pokoju nauczycielskim. Chcesz się dowiedzieć jakim ja jestem nauczycielem? Zajrzyj na kanał. Dowiesz się naprawdę sporo - nawet jak nie o mnie, to przynajmniej o języku angielskim.

Jeżeli rzeczywiście uda się zgromadzić dzięki tej stronie jakieś fundusze, przeznaczę je oczywiście na rozwój kanału, ale po obejrzeniu iluś tam podobnych profili uznałem, że u mnie nie będzie pokoju nauczycielskiego. A zatem cele i progi są następujące...

Cele

0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 1000 zł
brakuje 965 zł
Radość prowadzącego
Obiecuję, że z mojej twarzyczki ani na chwilę nie zniknie uśmiech. Nie ma to tamto, jak zobowiązanie to zobowiązanie i nawet w nocy będzie się szczerzył ile tylko sił w szczęce. Po takiej nocy wydaję się zasadnym, żeby zrobić sobie pięknego selfiaka i opublikować go na Insta. Ale żeby się to udało, przydałby się jakiś nowy aparat - na tym, z którego korzystam obecnie moja brodata facjata w żaden sposób nie chce wyjść nawet ładnie, że o tak czy inaczej rozumianym pięknie w ogóle nie wspomnę. A zatem poza radością będzie też aparat.

Albo chociaż pierwsza rata.

Jak się bawić, to się bawić.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł
brakuje 4965 zł
Ogromna radość prowadzącego
Najpierw rzucę robotę. Albo przynajmniej nakrzyczę na szefa i powiem mu co o nim myślę. Albo chociaż powiem to wszystko na głos przy porannej kawie. W domu. A później napluje na miejsce pracy. Dobra, nie. W sumie to przecież miły ze mnie gość. Jak będę miał taką kasę, to kupię kwiaty pani sekretarce. I żonie szefa też. Każda okazja dobra, żeby się trochę przypodobać.

A później spłacę raty za sprzęt - aparat, mikrofon, oświetlenie.

Plus kwiaty.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł
brakuje 9965 zł
Pełna powaga, dorosłość i świecenie przykładem
Obiecuję, że spoważnieję. Za taką kasę, to można nawet do biura na 12 godzin zacząć chodzić. Połowę umieszczę na jakimś koncie oszczędnościowym - za jakieś 40 lat powinienem mieć na Harleya. A za resztę kupię nowego laptopa. I postaram się mniej pajacować w moich filmów. I więcej tych filmów nagrywać.

Dobra, żartowałem. Lubię pajacować - w życiu nie przestanę.

(Już czuję ten wiatr na pomarszczonej twarzy podczas karkołomnej trasy do Biedry po jogurt naturalny. Nie ma to jak Harley...)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100000 zł
brakuje 99965 zł
Oh, yeah!
Za taką kasę zorganizuję koncert Aerosmith i zaproszę Was wszystkich. Za darmo! Chyba, że się nie uda. To wtedy zrobię grilla na podwórku, a Aerosmith będzie lecieć z radia samochodowego.

I też Was wszystkich zaproszę. A co!

Kiełbasa i piwo za darmo!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dzięki. Jest kasa na piwo. A w zależności od jakości trunku to nawet na dwa. Ewentualnie kawę. Tak chyba powinien powiedzieć nauczyciel. Na kawę. Ewentualnie.

W zamian otrzymujesz ode mnie:

Będę Cię wspominał przy każdym łyku. Kawy. I na zawsze będziesz w moim rock'n'rollowym serduszku.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Dorzucić dychę na nauczyciela angielskiego to już nie byle co. Jesteś pewien, że wiesz co robisz? Za dychę można kupić ze cztery... kawy. Albo dobrą czekoladę. Albo na przykład o takie foliopaki:
http://allegro.pl/foliopaki-k03-koperty-foliowe-b4-260x350mm-100szt-i6494756164.html?reco_id=073877ce-4253-11e8-88d4-ecf4bbc5c918 .
A Ty postanowiłeś dać nauczycielowi. Szacun. Był(a)byś moim klasowym ulubieńcem. Naprawdę. (Cholera, chyba dość łatwo mnie kupić).

W zamian otrzymujesz ode mnie:

Wymienię Cię w opisie odcinka. Nikt nie czyta tych opisów, wiesz? Ale ja i Ty wiemy, że tam jesteś. Taka nasza mała słodka tajemnica.

*Ten próg zawiera też nagrodę z niższego progu (5zł)!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 100
Za 20 zł to już można kupić całkiem wporzo cygaro. A jak dorzucisz dyszkę to możesz się załapać na próg KONCERT ŻYCZEŃ u Krzyśka Gonciarza - jeżeli zamiast mnie wsparlibyście jego. Na pewno wiesz co robisz?

W zamian otrzymujesz ode mnie:

Wyślę Ci pocztówkę. Ale nie z jakichś Chin czy innych Antypodów. Ja stawiam na prawdziwą egzotykę - spodziewaj się kartki z Sosnowca.

*Ten próg zawiera też nagrody z niższych progów (5zł, 10zł)!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Mogłaś/eś kupić sobie CD. Zamiast tego postanowiłaś/eś ściągnąć MP3 z neta, a za zaoszczędzone pieniądze zainwestować w ubogiego nauczyciela języka angielskiego. Zgadłem? Bardzo chwalebne. W pewnym sensie.

W zamian otrzymujesz ode mnie:

Poznajmy się. Co miesiąc będę Ci wysyłał śmieszkowego smsa. Z mojego prywatnego numeru. (Opcję można będzie wyłączyć decydując się na wyższy próg. Chciałaś/eś - masz.)

*Ten próg zawiera też nagrody z niższych progów (5zł, 10zł, 20zł)!

Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Chyba tylko członkowie mojej najbliższej rodziny pokuszą się o wpłacanie takiej kwoty.

W zamian otrzymujesz ode mnie:

Podam Ci sól podczas rodzinnego obiadu.

*Ten próg zawiera też nagrody z niższych progów (5zł, 10zł, 20zł, 50 zł)!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Mamo, to ty?

W zamian otrzymasz ode mnie:

Kupię Ci kwiaty na Dzień Matki.

*Ten próg zawiera też nagrody z niższych progów (5zł, 10zł, 20zł, 50 zł, 100 zł)!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy