Rock Your English

W Patronite od 27.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 569

Liczba Patronów: 317

Zostań Patronem
Kup na prezent
56 patronów
765 miesięcznie
25 130 łącznie
Kanał o gramatyce angielskiej. Słabo, nie? Syf, dno, sodoma i gomora? Nawet na jutjubie szkoła? No właśnie nie. Tu jest dużo ciekawiej niż myślisz. Naprawdę.

O Autorze

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem, uczę angielskiego, ukończyłem... BLA, BLA, BLA...

Czy wszyscy nauczyciele muszą być tacy nudni? Czasem nawet w internetach można się poczuć jak w pokoju nauczycielskim. Chcesz się dowiedzieć jakim ja jestem nauczycielem? Zajrzyj na kanał. Dowiesz się naprawdę sporo - nawet jak nie o mnie, to przynajmniej o języku angielskim.

Jeżeli rzeczywiście uda się zgromadzić dzięki tej stronie jakieś fundusze, przeznaczę je oczywiście na rozwój kanału, ale po obejrzeniu iluś tam podobnych profili uznałem, że u mnie nie będzie pokoju nauczycielskiego. A zatem cele i progi są następujące...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof
Krzysztof
Próg: 10 zł
Daniel Rybarkiewicz
Daniel Rybarkiewicz
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Agnieszka Lipinska
Agnieszka Lipinska
Próg: 10 zł
Michał Masalski
Michał Masalski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł