Słodki Jutub

W Patronite od 08.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2321

Liczba Patronów: 1917

Zostań Patronem
1 patron
3 miesięcznie
45 łącznie

Pierwszy Cel

10 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

7 zł

brakuje

Postanowiłem ustawić taki cel, żebym wiedział, że nawet najmniejszy cel, czy to finansowy, czy to, że wchodzimy w ulubione spodnie po sześciu miesięcznym odchudzaniu jest naprawdę ważny. Nie jest ważne to, czy naszym celem jest przeczytać 3 przepisy dziennie czy napisanie własnej kulinarnej książki... Wszystko co robimy w naszym życiu, każdy cel powinniśmy celebrować!
Dlatego też po dojściu do tego celu, będziemy celebrowali wspólnie!

Drugi Cel

300 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

297 zł

brakuje

Po spełnieniu tego celu wiem, że mogę nagrać dla Was dwa razy więcej filmów z mojej kuchni! Dlaczego? Bo zawsze będę inwestować w swoją pasję jaką jest nagrywanie filmów i nigdy nie znajdziecie tutaj celu, ani nawet zdania, że "jak dojdziemy do tego celu to będą filmy"...
Na Kanale Słodki Jutub zawsze będą filmy nie zależnie co by się działo. Dlatego też po dojściu do tego celu, będę mógł dla Was robić dwa razy więcej filmów!

Trzeci Cel

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

997 zł

brakuje

Nie ukrywam, że zawsze marzyłem o tym, żeby robić coś więcej niż tylko gotowanie we własnym studio. Po spełnieniu tego celu, będę nagrywał w plenerze lub w innych ciekawych miejscach, w innych miastach, w restauracjach, w hotelach, czy na plenerowych ogniskach. Oczywiście przy nagrywaniu w takich miejscach nadal będę robić zdrowe i wartościowe przepisy, które przyniosą Wam więcej dobrego niż możecie sobie wyobrazić. Jedzenie po za domem, nie musi być wcale nudne, a wręcz przeciwnie!

Czwarty Cel

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 997 zł

brakuje

Mój kanał jest bardzo otwarty na nowe doświadczenia i na wspólne gotowanie. Nie musisz być nie wiadomo jak uzdolniony kulinarnie, żeby móc gotować w moim studio razem ze mną! Przy spełnieniu tego progu, z pośród moich Patronów zostanie wylosowane kilka osób, które będą miały możliwość nagrania razem ze mną filmu na kanał Słodki Jutub!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni