Avatar użytkownika

Świetlica dla bezdomnych w Wodzisławiu "Wiara, Nadzieja, Miłość"

2
patronów
70 
miesięcznie
170 
łącznie
2
patronów
70 zł 170 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy z całego serducha za to, że dzięki Tobie osoba w potrzebie będzie mogła zjeść ciepły obiad. Będziemy się za Ciebie modlić w naszej codziennej modlitwie z naszymi Braćmi i Siostrami.
20 zł miesięcznie
Super! Jesteś cool. Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie. Opłaciłeś gorący posiłek dla 4 osób bezdomnych. Twoje imię i nazwisko (za Twoją zgodą) umieścimy na naszej stronie internetowej jako Patron osób wychodzących z bezdomności. Będziemy się za Ciebie modlić.
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy! Właśnie opłaciłeś miesiąc gorących obiadów dla jednego bezdomnego. Twoje imię i nazwisko lub nazwę firmy (za Twoją zgodą) umieścimy na naszej stronie internetowej jako Patron osób wychodzących z bezdomności. Dodatkowo na naszym profilu FB umieścimy imienne podziękowania. Będziemy się za Ciebie modlić.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
To 1/5 miesięcznych kosztów ogrzewania w naszej Świetlicy dla bezdomnych. Dzięki Tobie bezdomni z Wodzisławia będą mogli zjeść i ogrzać się, gdy za oknem deszcz lub mróz. Twoje imię i nazwisko lub nazwę firmy (za Twoją zgodą) umieścimy na naszej stronie internetowej oraz na tablicy w Świetlicy, jako Patron osób wychodzących z bezdomności. Dodatkowo na naszym profilu FB umieścimy imienne podziękowania. Będziemy się za Ciebie modlić.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
2 dostępne miejsca
To połowa opłat za wodę. Dzięki Tobie bezdomni z Wodzisławia będą mogli wziąć kąpiel w ciepłej wodzie. Twoje imię i nazwisko lub nazwę firmy (za Twoją zgodą) umieścimy na naszej stronie internetowej oraz na tablicy w Świetlicy, jako Patron osób wychodzących z bezdomności. Dodatkowo na naszym profilu FB umieścimy imienne podziękowania. Będziemy się za Ciebie modlić.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
1 dostępne miejsce
To miesięczny koszt opłat za gaz w naszej Świetlicy. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli co miesiąc gotować obiady na kuchence gazowej. Twoje imię i nazwisko lub nazwę firmy (za Twoją zgodą) umieścimy na naszej stronie internetowej oraz na tablicy w Świetlicy, jako Patron osób wychodzących z bezdomności. Dodatkowo na naszym profilu FB umieścimy imienne podziękowania. Będziemy się za Ciebie modlić.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Świetlica dla bezdomnych w Wodzisławiu "Wiara, Nadzieja, Miłość" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z pomocą dobrych ludzi stworzyliśmy Świetlicę dla bezdomnych w Wodzisławiu. Organizujemy posiłki, zbiórki odzieży, karmimy i dajemy dach nad głową, dzieląc się Słowem Bożym. Zostań Patronem naszej Świetlicy i dołóż się do comiesięcznych opłat i kosztów.

W Wodzisławiu mieszka blisko 50 tysięcy osób, a w powiecie wodzisławskim ponad 150 tysięcy. Wśród tych tysięcy znajdują się osoby potrzebujące pomocy. Osoby, które znalazły się na życiowym zakręcie. Niewielu zwraca na nie uwagę, a jeśli już, to przez to, że żebrzą i nieprzyjemnie pachną. Ludzie bezdomni - bo o nich mowa, to ludzie tacy jak my.

Nikt z nich nie urodził się bezdomnym. Trafili na ulicę z różnych powodów. Najczęściej jest to wynik ekstremalnie trudnych sytuacji. Na ich drodze zabrakło ludzi, którzy podaliby rękę i dali nadzieję. Postanowiliśmy to zmienić.

Nasza misja jest zapisana Wielkimi literami w nazwie naszego stowarzyszenia: "Wiara Nadzieja Miłość". Przywracamy bezdomnym nadzieję, wzmacniamy ich wiarę i dajemy miłość.

Pomagamy bezdomnym za własne pieniądze, dzieląc się tym, co mamy. Sami gotujemy i dajemy dach nad głową. Pomagamy wyjść z bezdomności.

Dzięki hojności darczyńców uzbieraliśmy na zrzutce 13520 zł, które przeznaczyliśmy na remont i wyposażenie świetlicy. Świetlica dla bezdomnych "Wiara nadzieja miłość" mieści się w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Wojska Polskiego.

Artur i Izabela Drzazga - organizatorzy świetlicy

 

Miasto udostępniło nam lokal za darmo (nie płacimy czynszu), lecz pozostają inne koszty:

  • prąd,
  • woda,
  • ogrzewanie,
  • wsad do garnka.

Cele w prowadzeniu Świetlicy:

  1. Nakarmić
  2. Ubrać
  3. Wymyć
  4. Pomóc wyjść z bezdomności

 

Dlaczego warto nam zaufać? Posłuchajcie

Naszym głównym celem jest pomóc wyjść z bezdomności. Zaczyna się od karmienia, potem staramy się znaleźć pracę i dach nad głową.

Posłuchajcie jednego z naszych przyjaciół, który odzyskał nadzieję i wyszedł z bezdomności. Takich ludzi jest więcej: zobacz

Artur Drzazga z żoną Izą

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Świetlica dla bezdomnych w Wodzisławiu "Wiara, Nadzieja, Miłość" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Lukasz Parada
Lukasz Parada
20 zł
Mateusz Najbar
Mateusz Najbar
50 zł
Mateusz Najbar
Mateusz Najbar
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.