Avatar użytkownika

Szkoła Partyzantów

58
patronów
1 125 
miesięcznie
2 155 
łącznie
58
patronów
1 125 zł 2 155 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
ASGej z Cymą

Twój szpej to stary kombinezon we flecktarnie i rozklekotana Cyma. Jesteś wyszkolony lepiej niż niejeden żołnierz. Chcesz nas wspierać ale kieszonkowe nie pozwala Ci na więcej niż 5 zł.

Tak czy inaczej kochamy Cię i jesteśmy wdzięczni za wsparcie. Jakiekolwiek kody zniżkowe od sponsorów wpadną w nasze ręce - są Twoje!

Dostajesz też dostęp do naszego serwera Discord!
10 zł miesięcznie
Operator ASG

AOR1. Noktowizor. Szpej z USA. Dziewiczy zarost. Nadwaga.

Twój szpej mógłby sfinansować kolejną wojnę w kraju trzeciego świata - ale przecież go nie sprzedasz, bo kiedyś się przyda. Możnaby Cię pomylić ze specjalsem, gdyby tylko kamizelka nie zajmowała raptem 10% powierzchni Twojego taktycznego kałduna.

Sprzedałeś jeden pouch ze swojej kamizelki i możesz nas teraz sponsorować przez kilka lat. Dziękujemy za Twoje wsparcie! Wszystkie kody zniżkowe jakie dostaniemy od sponsorów są Twoje - a wiemy, że lubisz przepier... hajs.

Dostajesz też wszystko to co w poprzednich progach.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
3 dostępne miejsca
Sugar Daddy

Ludzie mówią do Ciebie "Pan Prezes". Wieczory spędzasz z cygarem i whiskey. Gdybyś nie miał 50 lat oglądałyby się za Tobą wszystkie dupy. Kup mi jeansy a nakręcę Ci film.

Dostajesz wszystko to co w poprzednich progach.

Masz realny wpływ na nasz projekt - chcesz się czegoś dowiedzieć? Chcesz się czegoś nauczyć? Daj znać, a będzie to wysoko na liście naszych priorytetów.

Dodatkowo raz w roku będziesz mógł się z nami spotkać na specjalnej imprezie dla Patronów. Nie wiemy co na niej będzie, ale na pewno będzie śmiesznie (i być może merytorycznie, ale pewnie nie).
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
1 dostępne miejsce
Giga Chad

Nie musimy pisać kim jesteś, bo każdy Chad wie, że jest Chadem.

Umieścimy Twoją kwadratową szczękę w naszym filmie - czyli mówiąc wprost - nagramy z Tobą film na dowolny temat. Możemy postrzelać, a możemy pojechać na najlepszego chińczyka w Kielcach. Up to you.

Poza tym dostajesz wszystko to co w poprzednich progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szkoła Partyzantów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Knowledge is power. Knowledge shared is power multiplied”

Grupa przyjaciół szerzących wiedzę z zakresu strzelectwa i obronności. Materiały szkoleniowe, recenzje sprzętu, relacje z zawodów, poradniki. Dziękujemy za wsparcie!

Żołnierze, cywile, wotowcy, partyzanci, FIAki, strzelcy, ASGeje, fascynaci, milsimowcy, wieśniaki z cymami, youtuberzy czy instagramerzy… życzymy powodzenia w próbie zaszufladkowania tego co robimy i kim jesteśmy. My określamy się jako ludzie, którzy robią robotę. To do czego się przymierzamy robimy na 150% zaangażowania, pasji. Nie tolerujemy ściemy, fałszywych postaw i nieszczerych uścisków dłoni. Nasza misja to motywacja do działania, ciągłego rozwoju i zmieniania rzeczywistości wokół siebie. Namawiamy do szukania i otaczania się ludźmi, którzy podobnie myślą i cisną na rozwój.

Poznaliśmy się już ponad 10 lat temu w tworzącej się organizacji proobronnej. Pochodząc z zupełnie innych ścieżek życia, z innych środowisk, z różnymi korzeniami zostaliśmy połączeni przez setki godzin wysiłku, w lasach, na bagnach, polach i wzgórzach w całej Polsce. Zielona taktyka, medycyna pola walki, bytowanie w ciężkich warunkach, manual na broni, nawigacja, zajęcia strzeleckie z wykorzystaniem broni palnej, planowanie operacji, MOUT, CQB – godziny treningów utworzyły braterską więź, pokazały siłę zgranej paki. Przeszliśmy od małej grupy świrów trenujących „na serio” z replikami ASG, przez zaawansowane symulacje na największych poligonach kraju, do dynamicznego wzrostu po aneksji Krymu i wojnie w Donbasie, stworzenia konfederacji organizacji proobronnych, współpracy z najlepszymi jednostkami wojskowymi w kraju aż do powstania Wojsk Obrony Terytorialnej. Mimo tego, że z niektórymi z nas nasze drogi się rozeszły, wielu trafiło do jednostek wojskowych inni zmniejszyli zaangażowanie w związku z rozwojem biznesu, pracy, kontuzji lub ze względu na rodzinę to nadal działamy, rozwijamy się, trenujemy i motywujemy innych. Cały czas skupiamy wokół siebie ludzi, którzy chcą trenować, rywalizować, działać – nie narzekać i jęczeć. Naszą wiedzę, pomysły i idee przekazujemy przez kanał na YT, profil na InstagramieFacebooku i także przez stronę WWW.

Chcemy dzielić się z Wami tym co przez ponad dziesięć lat stworzyliśmy. Naszym wysiłkiem powstały dziesiątki podręczników, tutoriali, spinsów oraz instrukcji – niektóre z nich z powodzeniem służą kolejnym, nowym pokoleniom „partyzantów”.

Wszystkim dzielimy się bezinteresowanie i w wolnym czasie, ale jak wiadomo - nie jesteśmy w stanie wszystkiego robić za darmo. Płacimy za utrzymanie serwerów, potrzebujemy sprzętu do nagrywania, montażysta nie pracuje za darmo... Stąd ten Patronite, dzięki któremu mamy nadzieję móc realizować coraz bardziej ambitne projekty.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szkoła Partyzantów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mr. P
Mr. P
20 zł
Marcin NIEMIRO
Marcin NIEMIRO
20 zł
Kajetan Białous
Kajetan Białous
20 zł
Oskar Oskar
Oskar Oskar
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.