Strefa Patrona:

1

patron

30 zł

miesięcznie

600 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
528
miesięczne wsparcie
690
liczba patronów

  Jestem Tiga. Prowadzę stronę na Facebooku, kanał na YouTube i galerie w wielu portalach. Zajmuję się wszystkim, co tylko jestem w stanie wykonać - każdą dziedziną sztuki, która mnie cieszy. Robię to odkąd pamiętam, bo to właśnie daje mi największą radość - i właśnie z tym wiążę swoją przyszłość.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
60 %
100%
osiągnięto 60%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 20 zł
Podobrazia, farby i inne artykuły plastyczne
Ten próg pozwoli mi zakupić najpotrzebniejsze w danym miesiącu materiały plastyczne, których używam w szkole i własnych pracach. Pieniądze, których z tego progu miesięcznie nie wykorzystam, zostaną przeznaczone na zakup nowej lustrzanki cyfrowej.
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 120 zł
Obiektyw Nikon Nikkor MF 70-210 mm f/4.5-5.6
Chcąc zakupić lepszy aparat fotograficzny (profesjonalną lustrzankę) chciałabym też wreszcie po latach marzeń zakupić teleobiektyw 70-210 mm, który służyłby mi do uchwycenia najdrobniejszych szczegółów przyrody, którą często się inspiruję w procesie tworzenia.
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 220 zł
Aparat Nikon D7200
Jako, że studiuję obecnie na uczelni silnie związanej z cyfrową obróbką obrazu, a ponadto fotografia zawsze była moją pasją, chciałabym zakupić lustrzankę Nikon D7200. Znacznie ułatwiłoby mi to pracę na zaliczenia na studiach i w dokumentacji moich prac czy procesu twórczego nad większymi projektami, jako, że moim obecnym sprzętem jest ledwo żywy Nikon D50 z 13 letnim stażem i setkami tysięcy zrobionych zdjęć.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 370 zł
Profesjonalny tablet graficzny Huion GT-220
Wraz z kolejnymi etapami nauki i nowymi umiejętnościami, chciałabym móc przesiąść się na tablet graficzny z własnym wyświetlaczem. Od ponad 2 lat interesuję się tabletami GT firmy Huion, obecnie celuję w wersję 220 z 21,5 calowym wyświetlaczem. Taki tablet niesamowicie usprawnia pracę i pozwala na dopracowanie najmniejszych detali. O niebo lepiej się pracuje na sprzęcie z wyświetlaczem dotykowym, niż na klasycznym tablecie graficznym.

O Autorze

Witaj na moim profilu Patronite! :)
Nazywam się Katarzyna Stefanowska, występuję w sieci pod pseudonimem Tiga Lioness już od 2011 roku. Od tamtej pory postanowiłam zajmować się sztuką (w tym fotografią, malarstwem, grafiką warsztatową i komputerową, rzeźbą, filmem) i rozwijać swoje umiejętności w kierunkach artystycznych. Obecnie skończyłam już Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach na specjalizacji techniki graficzne oraz dostałam się na studia o kierunku Sztuki Nowych Mediów, gdzie studiuję od października 2017r.

Interesuję się bardzo wieloma rzeczami, uwielbiam zdobywać nowe umiejętności i wiedzę - jest to dla mnie coś w rodzaju sensu życia, te nieustannie stawiane sobie nowe cele, nowe kierunki, w których mogę się kształcić. Jestem, moim skromnym zdaniem, osobą dość dziwną, acz interesującą - moje zainteresowania i sposób myślenia zawsze odbiegały od kanonów jakie narzucali mi nauczyciele, rodzice, dziadkowie. Ku rozpaczy tych pierwszych i ostatnich zawsze przejawiałam "męskie" zainteresowania, nie cieszyły mnie lalki. Wolałam rysować i malować, albo bawić się małymi modelami samochodów lub sklejać modele czołgów i krążowników z moim tatą. To skrzywienie zawodowe zostało mi do dzisiaj - co widać po jednym z moich kanałów na YouTube, gdzie zajmuję się dość popularną ostatnio grą World of Tanks.

 

Od małego interesowałam się grami, jako kilkuletni berbeć ślęczałam przed Heroes of Might and Magic III i Settlersami. Również komiksy, seriale animowane Marvela, książki Tolkiena czytane przez tatę wielokrotnie inspirowały moją wyobraźnię - niektóre robią to do dziś. Bardzo często w swoich pracach inspiruję się fantastyką, oglądanymi filmami czy czytanymi książkami, a czasem nawet grami komputerowymi. Szukam inspiracji wszędzie gdzie się da, bo od lat wychodzę z założenia, że nie ma nic nowego bez znajomości czegoś starego.


 

Interesuję się również historią, motoryzacją, kocham zwierzęta i książki. Patronite zakładam z myślą o kupowaniu materiałów plastycznych i próbowaniu nowych technik, doskonalenia się w nich. Może też dzięki temu dotrę ze swoimi pracami do ludzi, którzy chcieliby takie prace posiadać we własnych domach, których cieszy kontakt z artystą, jeśli mogę się tak nazwać. Jedno wiem na pewno - artystę, jaki by nie był, zawsze cieszy tworzenie dla siebie i innych czegoś nowego, czegoś, co cieszy oczy i duszę.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Można mieć oczy jak pięć złotych, albo można sprawić komuś radość i wywołać u niego takie oczy, kiedy zobaczy drobną, acz ważną wpłatę. Decydując się na wsparcie mnie tą pozornie niewielką wpłatą, możecie być pewni mojej niezmiernej wdzięczności i wymienienia Was w moich galeriach jako osób wspomagających moją pracę. Dzięki takim 5 złotym mogę odkładać pieniądze na potrzebne mi materiały, takie jak kartony, brystole, ołówki, tusze, etc. Zawsze też będąc moim Patronem możesz liczyć na moją pomoc i radę w dziedzinach plastycznych. :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziesięć złotych to kwota, za którą można kupić bluzkę na przecenie, duuużo słodyczy, ale i niemałą tablicę malarską czy kilka ołówków. Decydując się na przeznaczenie tej kwoty dla mnie, Patron oprócz mojej wdzięczności może liczyć na szkicowy, ołówkowy rysunek, przedstawiający to, co Patron wybierze. Wykonanie pracy może czasem zająć dłużej niż jeden czy dwa dni, jednak staram się zawsze jak najszybciej wywiązywać z zamówień rysunkowych.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Za tą kwotę będąc ogromnie pomocnym, Patron otrzyma ode mnie pracę wykonaną w technice cyfrowej lub tradycyjnej (w tym wypadku maks. format A3). Oprócz tego Patron zostanie wymieniony w najbliższym odcinku na kanale TigaLioness Art na YouTube.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Za tą kwotę już na prawdę wiele da się zdziałać, wbrew pozorom - odkładanie tych 50zł miesięcznie daje bardzo dużo. Patron chcący wspomagać mnie taką kwotą otrzyma co miesiąc pracę malarską na tekturze A3, przedstawiającą wybrany temat. Oprócz tego oczywiście zostanie wymieniony we wszystkich moich galeriach i w najbliższym filmie na YouTube.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Sto złotych to już na prawdę niezły zastrzyk pieniędzy, szczególnie dla studenta i artysty zarazem! Za tą kwotę Patron otrzyma pracę malarską formatu 50x70, o wybranym przez siebie temacie. Zostanie też oczywiście wymieniony w podziękowaniach w moich galeriach i w najbliższym odcinku na YouTube.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK