Strefa Patrona:

Kielce
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

30 zł

miesięcznie

420 zł

łącznie

Jestem Tiga. Prowadzę stronę na Facebooku, kanał na YouTube i galerie w wielu portalach. Zajmuję się wszystkim, co tylko jestem w stanie wykonać - każdą dziedziną sztuki, która mnie cieszy. Robię to odkąd pamiętam, bo to właśnie daje mi największą radość - i właśnie z tym wiążę swoją przyszłość.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
60 %
100%
osiągnięto 60%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 20 zł
Podobrazia, farby i inne artykuły plastyczne
Ten próg pozwoli mi zakupić najpotrzebniejsze w danym miesiącu materiały plastyczne, których używam w szkole i własnych pracach. Pieniądze, których z tego progu miesięcznie nie wykorzystam, zostaną przeznaczone na zakup laptopa Asus Rog.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 470 zł
Laptop MSI
Chciałabym w przyszłym roku rozpocząć naukę na kierunku Sztuki Nowych Mediów - już teraz pracuję nad portfolio i w wielu programach grafiki cyfrowej, animacji i montażu filmowego. W związku z tym chciałabym uzbierać pieniądze na komputer, który będę mogła zabierać ze sobą, a którego przystosowanie do ciężkiej pracy z grafiką (w zamyśle twórców grafiką gier, w moim zamyśle grafiką programów do renderingu animacji 3D i montażu filmowego) pomoże mi z płynną pracą i obsługiwaniem wielu specjalistycznych narzędzi cyfrowych na raz. Każdą możliwą złotówkę, której nie przeznaczę na materiały do rysunku i malarstwa, przeznaczam na ten cel.

O Autorze

Witaj na moim profilu Patronite! :)
Nazywam się Katarzyna Stefanowska, występuję w sieci pod pseudonimem Tiga Lioness już od 2011 roku. Od tamtej pory postanowiłam zajmować się sztuką (w tym fotografią, malarstwem, grafiką warsztatową i komputerową, rzeźbą, filmem) i rozwijać swoje umiejętności w kierunkach artystycznych. Obecnie skończyłam już Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach na specjalizacji techniki graficzne oraz dostałam się na studia o kierunku Sztuki Nowych Mediów.

Interesuję się bardzo wieloma rzeczami, uwielbiam zdobywać nowe umiejętności i wiedzę - jest to dla mnie coś w rodzaju sensu życia, te nieustannie stawiane sobie nowe cele, nowe kierunki, w których mogę się kształcić. Jestem, moim skromnym zdaniem, osobą dość dziwną, acz interesującą - moje zainteresowania i sposób myślenia zawsze odbiegały od kanonów jakie narzucali mi nauczyciele, rodzice, dziadkowie. Ku rozpaczy tych pierwszych i ostatnich zawsze przejawiałam "męskie" zainteresowania, nie cieszyły mnie lalki. Wolałam rysować i malować, albo bawić się małymi modelami samochodów lub sklejać modele czołgów i krążowników z moim tatą. To skrzywienie zawodowe zostało mi do dzisiaj - co widać po jednym z moich kanałów na YouTube, gdzie zajmuję się dość popularną ostatnio grą World of Tanks.

Od małego interesowałam się grami, jako kilkuletni berbeć ślęczałam przed Heroes of Might and Magic III i Settlersami. Również komiksy, seriale animowane Marvela, książki Tolkiena czytane przez tatę wielokrotnie inspirowały moją wyobraźnię - niektóre robią to do dziś. Bardzo często w swoich pracach inspiruję się fantastyką, oglądanymi filmami czy czytanymi książkami, a czasem nawet grami komputerowymi. Szukam inspiracji wszędzie gdzie się da, bo od lat wychodzę z założenia, że nie ma nic nowego bez znajomości czegoś starego.


Interesuję się również historią, motoryzacją, kocham zwierzęta i książki. Patronite zakładam z myślą o kupowaniu materiałów plastycznych i próbowaniu nowych technik, doskonalenia się w nich. Może też dzięki temu dotrę ze swoimi pracami do ludzi, którzy chcieliby takie prace posiadać we własnych domach, których cieszy kontakt z artystą, jeśli mogę się tak nazwać. Jedno wiem na pewno - artystę, jaki by nie był, zawsze cieszy tworzenie dla siebie i innych czegoś nowego, czegoś, co cieszy oczy i duszę.