Strefa Patrona:

1

patron

30 zł

miesięcznie

480 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
460
miesięczne wsparcie
556
liczba patronów

  Jestem Tiga. Prowadzę stronę na Facebooku, kanał na YouTube i galerie w wielu portalach. Zajmuję się wszystkim, co tylko jestem w stanie wykonać - każdą dziedziną sztuki, która mnie cieszy. Robię to odkąd pamiętam, bo to właśnie daje mi największą radość - i właśnie z tym wiążę swoją przyszłość.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
60 %
100%
osiągnięto 60%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 20 zł
Podobrazia, farby i inne artykuły plastyczne
Ten próg pozwoli mi zakupić najpotrzebniejsze w danym miesiącu materiały plastyczne, których używam w szkole i własnych pracach. Pieniądze, których z tego progu miesięcznie nie wykorzystam, zostaną przeznaczone na zakup laptopa Asus Rog.
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 120 zł
Obiektyw Nikon Nikkor MF 70-210 mm f/4.5-5.6
Chcąc zakupić lepszy aparat fotograficzny (profesjonalną lustrzankę) chciałabym też wreszcie po latach marzeń zakupić teleobiektyw 70-210 mm, który służyłby mi do uchwycenia najdrobniejszych szczegółów przyrody, którą często się inspiruję w procesie tworzenia.
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 220 zł
Aparat Nikon D7200
Jako, że studiuję obecnie na uczelni silnie związanej z cyfrową obróbką obrazu, a ponadto fotografia zawsze była moją pasją, chciałabym zakupić lustrzankę Nikon D7200. Znacznie ułatwiłoby mi to pracę na zaliczenia na studiach i w dokumentacji moich prac czy procesu twórczego nad większymi projektami, jako, że moim obecnym sprzętem jest ledwo żywy Nikon D50 z 13 letnim stażem i setkami tysięcy zrobionych zdjęć.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 370 zł
Profesjonalny tablet graficzny Huion GT-220
Wraz z kolejnymi etapami nauki i nowymi umiejętnościami, chciałabym móc przesiąść się na tablet graficzny z własnym wyświetlaczem. Od ponad 2 lat interesuję się tabletami GT firmy Huion, obecnie celuję w wersję 220 z 21,5 calowym wyświetlaczem. Taki tablet niesamowicie usprawnia pracę i pozwala na dopracowanie najmniejszych detali. O niebo lepiej się pracuje na sprzęcie z wyświetlaczem dotykowym, niż na klasycznym tablecie graficznym.

O Autorze

Witaj na moim profilu Patronite! :)
Nazywam się Katarzyna Stefanowska, występuję w sieci pod pseudonimem Tiga Lioness już od 2011 roku. Od tamtej pory postanowiłam zajmować się sztuką (w tym fotografią, malarstwem, grafiką warsztatową i komputerową, rzeźbą, filmem) i rozwijać swoje umiejętności w kierunkach artystycznych. Obecnie skończyłam już Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach na specjalizacji techniki graficzne oraz dostałam się na studia o kierunku Sztuki Nowych Mediów, gdzie studiuję od października 2017r.

Interesuję się bardzo wieloma rzeczami, uwielbiam zdobywać nowe umiejętności i wiedzę - jest to dla mnie coś w rodzaju sensu życia, te nieustannie stawiane sobie nowe cele, nowe kierunki, w których mogę się kształcić. Jestem, moim skromnym zdaniem, osobą dość dziwną, acz interesującą - moje zainteresowania i sposób myślenia zawsze odbiegały od kanonów jakie narzucali mi nauczyciele, rodzice, dziadkowie. Ku rozpaczy tych pierwszych i ostatnich zawsze przejawiałam "męskie" zainteresowania, nie cieszyły mnie lalki. Wolałam rysować i malować, albo bawić się małymi modelami samochodów lub sklejać modele czołgów i krążowników z moim tatą. To skrzywienie zawodowe zostało mi do dzisiaj - co widać po jednym z moich kanałów na YouTube, gdzie zajmuję się dość popularną ostatnio grą World of Tanks.

 

Od małego interesowałam się grami, jako kilkuletni berbeć ślęczałam przed Heroes of Might and Magic III i Settlersami. Również komiksy, seriale animowane Marvela, książki Tolkiena czytane przez tatę wielokrotnie inspirowały moją wyobraźnię - niektóre robią to do dziś. Bardzo często w swoich pracach inspiruję się fantastyką, oglądanymi filmami czy czytanymi książkami, a czasem nawet grami komputerowymi. Szukam inspiracji wszędzie gdzie się da, bo od lat wychodzę z założenia, że nie ma nic nowego bez znajomości czegoś starego.


 

Interesuję się również historią, motoryzacją, kocham zwierzęta i książki. Patronite zakładam z myślą o kupowaniu materiałów plastycznych i próbowaniu nowych technik, doskonalenia się w nich. Może też dzięki temu dotrę ze swoimi pracami do ludzi, którzy chcieliby takie prace posiadać we własnych domach, których cieszy kontakt z artystą, jeśli mogę się tak nazwać. Jedno wiem na pewno - artystę, jaki by nie był, zawsze cieszy tworzenie dla siebie i innych czegoś nowego, czegoś, co cieszy oczy i duszę.

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Można mieć oczy jak pięć złotych, albo można sprawić komuś radość i wywołać u niego takie oczy, kiedy zobaczy drobną, acz ważną wpłatę. Decydując się na wsparcie mnie tą pozornie niewielką wpłatą, możecie być pewni mojej niezmiernej wdzięczności i wymienienia Was w moich galeriach jako osób wspomagających moją pracę. Dzięki takim 5 złotym mogę odkładać pieniądze na potrzebne mi materiały, takie jak kartony, brystole, ołówki, tusze, etc. Zawsze też będąc moim Patronem możesz liczyć na moją pomoc i radę w dziedzinach plastycznych. :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziesięć złotych to kwota, za którą można kupić bluzkę na przecenie, duuużo słodyczy, ale i niemałą tablicę malarską czy kilka ołówków. Decydując się na przeznaczenie tej kwoty dla mnie, Patron oprócz mojej wdzięczności może liczyć na szkicowy, ołówkowy rysunek, przedstawiający to, co Patron wybierze. Wykonanie pracy może czasem zająć dłużej niż jeden czy dwa dni, jednak staram się zawsze jak najszybciej wywiązywać z zamówień rysunkowych.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Za tą kwotę będąc ogromnie pomocnym, Patron otrzyma ode mnie pracę wykonaną w technice cyfrowej lub tradycyjnej (w tym wypadku maks. format A3). Oprócz tego Patron zostanie wymieniony w najbliższym odcinku na kanale TigaLioness Art na YouTube.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Za tą kwotę już na prawdę wiele da się zdziałać, wbrew pozorom - odkładanie tych 50zł miesięcznie daje bardzo dużo. Patron chcący wspomagać mnie taką kwotą otrzyma co miesiąc pracę malarską na tekturze A3, przedstawiającą wybrany temat. Oprócz tego oczywiście zostanie wymieniony we wszystkich moich galeriach i w najbliższym filmie na YouTube.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Sto złotych to już na prawdę niezły zastrzyk pieniędzy, szczególnie dla studenta i artysty zarazem! Za tą kwotę Patron otrzyma pracę malarską formatu 50x70, o wybranym przez siebie temacie. Zostanie też oczywiście wymieniony w podziękowaniach w moich galeriach i w najbliższym odcinku na YouTube.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni